Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kalevi malevkonna kompanii suveseminar 14.-15. augustil Kalevi malevkonna kompanii suveseminar Augusti keskpaigas said Naiskodukaitse Võsu õppekeskuses kokku Kaitseliidu Tallinna maleva Kalevi malevkonna mehed ja Naiskodukaitse Kalevi jaoskonna naised. 2021 Järgmine → Relvile, relvile, relvile! Kalevi malevkonna kompanii suveseminar 14. -15. augustil

Kalevi malevkonna kompanii suveseminar 14.-15. augustil

Triin Ahveldt 17. augustil 2021

Augusti keskpaigas said Naiskodukaitse Võsu õppekeskuses kokku Kaitseliidu Tallinna maleva Kalevi malevkonna mehed ja Naiskodukaitse Kalevi jaoskonna naised.

Kuna armastus käib kõhu kaudu, siis võib kindlasti öelda, et tiheda koostöö võtmeks on jaoskonna esinaine Annely Koolman, kes suudab iga mehe ära võluda.


Üritus algas Kalevi kompanii juhtfiguuride ettekannetega möödunud aasta ja toimunud muudatuste kohta. Anti ülevaade koolitustegevusest, vastati küsimustele uute relvade kohta ning lahendati praktilisi küsimusi. Arutleti riigikaitse laiema käsitluse üle ning eriliselt rõhutati seda, et ka Naiskodukaitse liikmed on kõik kompaniisse väga oodatud.


Pärast ettekandeid jätkus "töö sektsioonides”. Sõlmiti vajalikke kontakte, arutati erinevate võimaluste üle organisatsiooni töös panustada ja jagati kogemusi, õpetlikke lugusid ning meeleolukaid seiklusi. Üks-ühele vestlustes sai täpsemalt uurida erinevate sõjaaja ametikohtade kohta.


Õhtu lõppes O-baari külastamisega, kus terve öö jooksul oli tantsuplatsil olemas Kalevi esindus.


Ürituse praktiline tulemus realiseerus oktoobris, kui Kalevi kompaniisse kuuluv relvainstruktor Reimo Reitsnik hakkas meie jaoskonna naistele uute R20 Rahe automaatidega relvaõpet tegema.


Julgustame kõiki Naiskodukaitse jaoskondi suuremale koostööle Kaitseliidu üksustega, meie jaoks on see olnud väga postiivne ja kasulik kogemus.

FastLion CMS

Kalevi malevkonna kompanii suveseminar

Kalevi malevkonna kompanii suveseminar

Kuna armastus käib kõhu kaudu, siis võib kindlasti öelda, et tiheda koostöö võtmeks on jaoskonna esinaine Annely Koolman, kes suudab iga mehe ära võluda Üritus algas Kalevi kompanii juhtfiguuride ettekannetega möödunud aasta ja toimunud muudatuste kohta Augusti keskpaigas said Naiskodukaitse Võsu õppekeskuses kokku Kaitseliidu Tallinna maleva Kalevi malevkonna mehed ja Naiskodukaitse Kalevi jaoskonna naised.

Kalevi malevkonna kompanii suveseminar 14. -15. augustil

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse