Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lääne jaoskond Lääne jaoskond Kui Sul on vaja oma lapsele üheks õhtuks hoidja leida, maitsvat koogiretsepti saada või abi suure hoovi lumest lahti rookimisega ja Sa kuulud Lääne jaoskonda, siis ei pea Sa muret tundma - teine läänekas (kui mitte rohkem) tuleb Sulle kindlasti appi! aastal: Esinaine: Janely Buht Aseesinaine: Marit Antik Juhatuse liikmed : Margit Aadna, Ulvi Juus, Merike Raudla Kontakt Lääne jaoskond

Lääne jaoskond

Elisa Jakson, Berit Cavegn, Katri Lindau - Lääne jaoskond

Kui Sul on vaja oma lapsele üheks õhtuks hoidja leida, maitsvat koogiretsepti saada või abi suure hoovi lumest lahti rookimisega ja Sa kuulud Lääne jaoskonda, siis ei pea Sa muret tundma - teine läänekas (kui mitte rohkem) tuleb Sulle kindlasti appi!

Lääne jaoskond

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Lääne jaoskond asutati 29. jaanuaril 2001. aastal. Tallinna ringkonna „pesamunast“ on tänaseks kasvanud tõsiseltvõetav jaoskond, mis ühendab väga erinevaid naisi. Meil tegeletakse kõigega, mida Naiskodukaitsel pakkuda on - jaoskonna liikmeid on näha avalike suhete rindel võitlemas; teised tegelevad aktiivselt toitlustamisega; kolmandad peavad sidet ja tegelevad staabiga. Meil on tublisid sportlasi ja võistlejaid, meditsiinis on nii mõnigi meie liige käinud nii kannatanut mängimas kui ka neid hoopis tohterdamas.  Nii mitmedki meie jaoskonna liikmed armastavad teha tööd noorte kodutütardega, kellest hiljem kasvavad tublid Naiskodukaitsjad.  2011. aastal sai alguse ka uus ringkonna kultuurigrupp, kus ka Lääne jaoskond esindatud on. Ka formeerimine ei jää meil tahaplaanile. Nii palju kui Kaitseliidu mehed meid vajavad, tõttame appi formeerima.

 

Oleme hakkajad ka oma üritusi korraldama. Aastast aastasse oleme muutnud ürituste sisu ja formaati – kõik ikka selleks, et liikmetel põnev oleks! Suve alustame geopeituse mängimisega – on ju tore nautida ilusat ilma ning lasta end aaretejahil haarata. Suve lõpetame matka ja grilliga mõnes loodukaunis kohas Tallinnast väljas. Sügiseti on meil traditsioon Kaitseväe kalmistul talgutel käia - et hingedepäeval oleks hingedel ilusam olla.

 

Oleme tugevalt seotud ka Kaitseliidu Lääne malevkonnaga, kellega pidevalt koostööd teeme. Mehed juba teavad, et mis iganes abi neil vaja on - meie naiste peale võib alati kindel olla. Oleme alati oodatud nii malevkonna pidulikele üritustele kui ka malevkonna korraldatavatele sõjalis-sportlikele võistlustele.

 

Usume, et töö, mis me meeste juures oleme teinud, aitab tugevalt kaasa meeste arvamuse muutmisele Naiskodukaitsest. Me ei ole nende silmis enam lihtsalt supikeetjad, vaid vajalik ning nõutud abijõud õppustel ja üritustel.

 

Lisaks eelnevale tuleks kindlasti ära mainida, et Lääne jaoskond on üks üpris lasterohke jaoskond. Põnne on meil palju ja tuleb muudkui juurde. Jaoskonna üritustele on liikmed alati koos lastega teretulnud, kuid lasteta liikmed ei pea seepärast pelgama - ka muid jutuaineid jagub meil kuhjaga.

 

Jaoskonna juhatus 2022. aastal:

Esinaine: Janely Buht 

Aseesinaine: Marit Antik

Juhatuse liikmedMargit Aadna, Ulvi Juus, Merike Raudla

 

Kontakt

FastLion CMS

Lääne jaoskond

Lääne jaoskond

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Lääne jaoskond asutati 29 jaanuaril 2001 Kui Sul on vaja oma lapsele üheks õhtuks hoidja leida, maitsvat koogiretsepti saada või abi suure hoovi lumest lahti rookimisega ja Sa kuulud Lääne jaoskonda, siis ei pea Sa muret tundma - teine läänekas (kui mitte rohkem) tuleb Sulle kindlasti appi!

Lääne jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse