Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Muusika jaoskond Muusika jaoskond Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla. aastal: Esinaine : Margit Hani Aseesinaine : Maris Amon Kontakt Muusika jaoskond

Muusika jaoskond

Vive Pandis, Muusika jaoskond

Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla.

Muusika jaoskond

Muusika jaoskond on asutatud 16. detsembril 1997. aastal. Jaoskonda  kuuluvad liikmed, kes on aktiivsed, särtsakad ja kuldses keskeas prouad, kellel lapsed suureks kasvatatud ja nüüd jääb aega pereema kohustuste kõrvalt ka Naiskodukaitse tegevuse jaoks. Meie liikmed osalevad meelsasti nii mitmesugustel Kaitseliidu kui ka muudel isamaalistel sündmustel, kus on vaja toetada oma kandva lauluhäälega ürituse head kordaminekut. Peale muusikaharrastuse on jaoskonna liikmed aktiivsed toitlustajad. Üritusi, kus on käidud suppi jagamas, on ikka väga palju.

Kuna jaoskonna liikmeteks on laulurahvas, kes on tuntud oma rõõmsa meele ja tegutsemistahte poolest, siis toimub ka mitmesuguseid jaoskonnasiseseid üritusi. Et hääl rooste ei läheks, käiakse kord nädalas Kaitseliidu segakoori lauluproovides. Iganädalastele kooskäimistele lisab rõõmu tähtpäevade ja sünnipäevade tähistamine, suviti toimub laululaager, aga ka  mitmesuguseid väliõppuseid ja matku.
 
Käesoleval aastal korraldab Muusika jaoskond Tallinna ringkonna naistele Ńaiskodukaitse mälestuspäeva, mis toimub 21. aprillil ja augustis plaanime koormusmatka Treppojale. Aasta lõpus, 16. detsembril plaanib Muusika jaoskond vääriliselt tähistada oma 20. aastapäeva, sest olime omal ajal taasiseseisvunud Eestis esimene Naiskodukaitse jaoskond Tallinnas.
 
Juhatus 2018. aastal:
Esinaine: Margit Hani
Aseesinaine: Maris Amon
Kontakt

FastLion CMS

Muusika jaoskond

Muusika jaoskond

Muusika jaoskond on asutatud 16 detsembril 1997 Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla.

Muusika jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse