Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Muusika jaoskond Muusika jaoskond Üritusi, kus on käidud suppi jagamas, on ikka väga palju Muusika jaoskond

Muusika jaoskond

 
 
Jaoskonna juhatus 2024. aastal:
 
Esinaine: Margit Hani
Aseesinaine: Maris Amon
Juhatuse liikmedGeniira Helde, Vive Pandis, Juta Lepisto
 

 

"Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad. Aga kui sügavamale süüvida, siis tekib kindlasti veel küsimusi, millest mõnedele leiate juba siit vastuse, aga kui huvi suurem, siis võiks meiega ühendust võtta või lausa kooriproovi kohale tulla."

Vive Pandis, Muusika jaoskond
 
 
Kuna jaoskonna liikmeteks on laulurahvas, kes on tuntud oma rõõmsa meele ja tegutsemistahte poolest, siis toimub ka mitmesuguseid jaoskonnasiseseid üritusi. Et hääl rooste ei läheks, käiakse kord nädalas Kaitseliidu segakoori lauluproovides. Iganädalastele kooskäimistele lisab rõõmu tähtpäevade ja sünnipäevade tähistamine, suviti toimub laululaager, aga ka  mitmesuguseid väliõppuseid ja matku.
 
Muusika jaoskond

Muusika jaoskond on asutatud 16. detsembril 1997. aastal. Jaoskonda  kuuluvad liikmed, kes on aktiivsed, särtsakad ja kuldses keskeas prouad, kellel lapsed suureks kasvatatud ja nüüd jääb aega pereema kohustuste kõrvalt ka Naiskodukaitse tegevuse jaoks. Meie liikmed osalevad meelsasti nii mitmesugustel Kaitseliidu kui ka muudel isamaalistel sündmustel, kus on vaja toetada oma kandva lauluhäälega ürituse head kordaminekut. Peale muusikaharrastuse on jaoskonna liikmed aktiivsed toitlustajad. Üritusi, kus on käidud suppi jagamas, on ikka väga palju.

FastLion CMS

Muusika jaoskond

Muusika jaoskond

Jaoskonna juhatus 2024 aastal: Esinaine : Margit Hani Aseesinaine : Maris Amon Juhatuse liikmed : Geniira Helde, Vive Pandis, Juta Lepisto Kontakt "Kuuldes nimetust "Muusika jaoskond", tundub esialgu kõik väga selge olevat - selles jaoskonnas tegeletakse muusikaga ja sinna kuuluvad muusikahuvilised laulumaiad

Muusika jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse