Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valmis koos sõbraga!? Valmis koos sõbraga!? Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja! innerHTML = writetospan; olev[no-Smpam)almis@naiskodukaitse.ee Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!?

Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja!

Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!?

Naiskodukaitse kutsub kõiki Eestimaa ägedaid sõpruskondi ennast proovile panema ja osalema juba 2023. aasta septembrikuus kriisiks valmistumise väljakutsel “Valmis koos sõbraga!?”.


Sõbrad, kellega koos osaleda, valid sina ise. Siinkohal tasub kaaluda, et need inimesed võiks olla just need, kellega koos kriisiks valmistumise plaane teha ja kellele sa reaalses kriisiolukorras päriselt loota saad. Väljakutsel võid tiimi luua sõprade, naabrite, sugulaste, töökaaslaste, lihtsalt pere või muu kambaga, kuidas ise soovid.


See ei ole klassikaline ninast verd välja pingutama panev võistlus. Ka ei nõua see väljakutse vägevaid muskleid ega kirjeldamatut suurt teadmiste pagasit. Küll aga on võimalik väljakutse käigus rohkelt teadmisi juurde saada ja ka praktilisi oskuseid treenida. Garantiid ei saa anda, aga võibolla kasvab ka muskel. Ka ei selgu mängu käigus ühte võitjat, vaid kõik osalejad ehk ka sina ja sinu sõbrad on koos juba nagunii võitjad.

Aga mida tegema peab?
Väljakutse kodu on siin Facebooki grupis ja ülesandeid saab lahendada oma kodus või selle ümbruses.


Väljakutse kestab neli nädalat - 4.-30. septembrini. Igal nädalal on oma teema, millele vastavalt ootab osalejaid kolm ülesannet. Üks ülesanne on alati mõtlemist ja kirjalikku tööd nõudev, teine on vahva eksperiment ja kolmas ülesanne toimub õues. Parim osa on see, et sõpruskond saab vastavalt oma soovile valida igal nädalal ühe ülesande või teha suisa kaks või kõik kolm.

 

Nädalateemad on:

04.-10.09.2023 elutähtsate teenuste katkemine

11.-17.09.2023 evakuatsioon

18.-24.09.2023 varud

25.-30.09.2023 esmaabi

 

Loe ka mängureegleid.

Mida see kõik sulle annab?
Lisaks uute teadmiste ja oskuste saamisele teeb sellel väljakutsel osalemine sind kindlasti rohkem kriisiks valmis. See on ka hea võimalus testida oma “kriiskonda” ehk sõpru, kellega seljad kokku panna ja mistahes kriisiolukorrale mõnusalt vastu astuda. Jah, just mõnusalt, sest hea ettevalmistuse korral ei pea kriis üldse kannatamine olema. Ja millal sa viimati sõpradega midagi ägedat ette võtsid, koos pingutasid, nalja tegid ja ägedaid kogemusi said?

Valmis koos sõbraga!?

Registreerumine
Kui teie sõpruskond otsustab osaleda, ja me väga loodame just teid väljakutsel näha, siis pange ennast kirja SIIN LINGIL. Ja siis ei olegi muud, kui et täpsemaid juhiseid ja septembrikuud oodata.


P.S! Trenni ja eelsoojendust võib teha küll.

Kui sul tekib küsimusi, siis kirjuta meile:

FastLion CMS

Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!? Naiskodukaitse kutsub kõiki Eestimaa ägedaid sõpruskondi ennast proovile panema ja osalema juba 2023 aasta septembrikuus kriisiks valmistumise väljakutsel “Valmis koos sõbraga!?” Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja!

Valmis koos sõbraga!?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse