Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Valmis koos sõbraga!? Valmis koos sõbraga!? Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja! innerHTML = writetospan; olev[no-Smpam)almis@naiskodukaitse.ee Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!?

Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja!

Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!?

Naiskodukaitse kutsub kõiki Eestimaa ägedaid sõpruskondi ennast proovile panema ja osalema juba 2023. aasta septembrikuus kriisiks valmistumise võistlusel “Valmis koos sõbraga!?”.


Sõbrad, kellega koos osaleda, valid sina ise. Siinkohal tasub kaaluda, et need inimesed võiks olla just need, kellega koos kriisiks valmistumise plaane teha ja kellele sa reaalses kriisiolukorras päriselt loota saad. Väljakutsel võid tiimi luua sõprade, naabrite, sugulaste, töökaaslaste, lihtsalt pere või muu kambaga, kuidas ise soovid.


See ei ole klassikaline ninast verd välja pingutama panev võistlus. Ka ei nõua see väljakutse vägevaid muskleid ega kirjeldamatut suurt teadmiste pagasit. Küll aga on võimalik võistluse käigus rohkelt teadmisi juurde saada ja ka praktilisi oskuseid treenida. Garantiid ei saa anda, aga võibolla kasvab ka muskel. Ka ei selgu võistlusel ühte võitjat, vaid kõik osalejad ehk ka sina ja sinu sõbrad on koos juba nagunii võitjad.

Aga mida tegema peab?
Võistluse kodu on veebis ja ülesandeid saab lahendada oma kodus või selle ümbruses.


Võistlus kestab neli nädalat ja igal nädalal on oma teema, millele vastavalt ootab võistlejaid kolm ülesannet. Üks ülesanne on alati mõtlemist ja kirjalikku tööd nõudev, teine on alati vahva eksperiment ja kolmas ülesanne toimub õues. Parim osa on see, et sõpruskond saab vastavalt oma soovile valida igal nädalal ühe ülesande, mis neile kasulikum tundub või rohkem põnevust pakub ja just selle lahendamise ette võtta. Soovi korral võib muidugi igal nädalal lahendada ka kaks või kõik kolm ülesannet.

 

Nädalateemad on: elutähtsate teenuste katkemine, evakuatsioon, varud ja esmaabi.

 

Loe ka mängureegleid.

Mida see sulle annab?
Lisaks uute teadmiste ja oskuste saamisele teeb sellel võistlusel osalemine sind kindlasti rohkem kriisiks valmis. See on ka hea võimalus testida oma “kriiskonda” ehk sõpru, kellega seljad kokku panna ja mistahes kriisiolukorrale mõnusalt vastu astuda. Jah, just mõnusalt, sest hea ettevalmistuse korral ei pea kriis üldse kannatamine olema. Ja millal sa viimati sõpradega midagi ägedat ette võtsid, koos pingutasid, nalja tegid ja ägedaid kogemusi said?


Iga osaleja saab abivahendiks ka ägeda kriisimärkmiku. See on uhiuus, just võistluse ajaks valmiv naiskodukaitsjate koostatud teadmiste, soovituste ja töölehtede kogum, millega saab nii oma kriisivalmidusel silma peal hoida kui ka lihtsalt oma elus ja unistustes järge hoida.


Kõigi osalejate vahel loositakse välja kriiside korral (ja vahel muidu ka) väga kasulikuks osutuvaid auhindu, muuhulgas elektrigeneraator, kriisiraadio, Tactical Foodpacki toiduratsioonid, veekindel pealamp, volditav veekanister, veefiltriga pudel jne… (Auhindade nimekiri ei ole hetkel kindel, need on me mõtted, mida võiks siia hankida.)

Valmis koos sõbraga!?

Kui sul on sõbrad koos, siis…
Kui teie sõpruskond otsustab osaleda, ja me väga loodame just teid võistlemas näha, siis pange ennast kirja SIIN (siia tuleb hiljem registreerumise link). Ja siis ei olegi muud, kui et täpsemaid juhiseid ja septembrikuud oodata.


P.S! Trenni ja eelsoojendust võib teha küll.

Kui sul tekib küsimusi, siis kirjuta meile:

FastLion CMS

Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!?

Valmis koos sõbraga!? Naiskodukaitse kutsub kõiki Eestimaa ägedaid sõpruskondi ennast proovile panema ja osalema juba 2023 aasta septembrikuus kriisiks valmistumise võistlusel “Valmis koos sõbraga!?” Kriisiks valmisolek on eestlaste seas järjest popim - varutakse tatart, makarone, soola ja WC-paberit. Oled sa aga kunagi mõelnud, kui hästi sa siis tegelikult valmis oled, kas sa kõiki viimaseid valmistumise trende ikka tead ning kas sa kriisi korral püüad üksi ellu jääda või paned kellegagi seljad kokku? Tule ja uuri välja!

Valmis koos sõbraga!?

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse