Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kirjuta ja uuri lähemalt järgi! Kirjuta ja uuri lähemalt write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); merl[no-Smpam)it.aldosin@naiskodukaitse.ee 5284474 Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

Kaitseliidu Peastaap
Toompea 8
10142 Tallinn

Telefon:   7179130
E-mail:   

 

Küsimused ja ettepanekud mobiilirakenduse "Ole valmis!" kohta: 

Naiskodukaitse  esinaine

Airi Tooming 5291816

Naiskodukaitse esinaise asetäitja

Helen Allas

5257012

Naiskodukaitse arendusspetsialist

Elisa Jakson53830773

Naiskodukaitse arendusspetsialist

Sälli Hinrikus53017562
Alutaguse instruktorElle Vinni5083437
Harju instruktorPille Veitmaa 53310947
Harju ja Tallinna instruktorLana Toomvap53632373
Jõgeva instruktor Mariana Maasik57860454
Järva instruktorTene Metsma53440519
Lääne instruktorSvetlana Aug

5041437
Põlva instruktorKarin Kivi53010117
Pärnumaa instruktorKarme Tammist5127809
Rapla instruktorReelika Rohuste5188067
Saaremaa instruktorPiret Paomees53481955
Sakala instruktorPiret Taim53448907
Tallinna instruktorMaret Valner53012810
Tartu instruktorLeane Morits5113823
Valga instruktorHeili Mets5146769
Viru instruktorAili Ehamaa58875870
Võrumaa instruktorMerlit Aldošin5284474
 
  

FastLion CMS

Kirjuta ja uuri lähemalt

Kirjuta ja uuri lähemalt

Kaitseliidu Peastaap Toompea 8 10142 Tallinn Telefon: 7179130 E-mail: es1 = 'mailto:nkk&'; es2 = '#x40;naiskodukai'; es3 = 'tse.ee'; ts1 = 'nkk@naisko'; ts2 = 'dukaitse.ee'; document write(' '+ts1+ts2+' '); nkk@[no-Smpam)naiskodukaitse.ee Küsimused ja ettepanekud mobiilirakenduse "Ole valmis!" kohta: es1 = 'mailto:olev'; es2 = 'almis@naiskodu&'; es3 = '#107;aitse

Kirjuta ja uuri lähemalt järgi!

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse