Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
OLE VALMIS! OLE VALMIS! Lisainfot laagri kohta leiad SIIT OLE VALMIS!
OLE VALMIS!

"Ole valmis!" äpp aitab kriisiolukordadeks valmistuda

 

Rakenduse saab tasuta alla laadida:

  Hankige see Google Play poest

  Hankige see App Store poest poest

 

Loe ka värsket ohuteavituse teemalist trükist, allalaaditavad failid leiad siit.

 

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks. Näiteks mida teha siis, kui elekter on ära läinud, oled metsa eksinud või kuidas anda esmaabi. Infot saab veel näiteks tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta. Arvestades info hulka, on kasutajale abiks nii teemade kategoriseerimine kui ka otsingumootor, mis aitab kiirelt leida vajamineva.

 

 

Rakenduse kõige interaktiivsem osa on koduste varude testimine, kuhu saab üles märkida enda olemasolevad varud, millega nädal kriisiolukorras oma perega üle elada. Seejärel saab oma varude nimekirjale tagasisidet ning vajadusel kutsutakse kasutajat üles neid täiendama, et võimalikuks kriisiolukorraks valmis olla.

 

Mobiilirakenduses on võimalik läbida küberhügieeni alusõppe moodul. Läbides kõik õppetükid, saad paremad teadmised, kuidas ennast kaitsta küberruumist lähtuvate ohtude ja rünnakute eest.

 

Kiirelt leiab rakendusest erinevad kasulikud telefoninumbrid, alates hädaabinumbrist kuni mürgistusinfoni, millele saab keskkonnast otse helistada.

 

Rakendus on kasutatav ilma netiühenduseta ning sisuga saab tutvuda lisaks eesti keelele ka vene ja inglise keeles.

 

"Ole valmis!" äpp on osa eeskujuliikumisest "Valge Õhupall"!

 

 

Eeskujuliikumine „Valge Õhupall“ on 2017-2018 välja kasvanud kodanikualgatuse ja 35-e ameti ning organisatsiooni poolt EV 100 raames tehtud väärtuspõhisest ühiskingitusest Aga Mina. Meie tänased otsused mõjutavad meie laste tulevikku. Seega, soovides luua oma lastele turvalist ja tervet tulevikku, peaksid meie tänased valikud olema väärtuspõhised ja vastutustundlikud. Eeskujuliikumise fookuses ongi lapse tugivõrgustik, kelle kätes on turvalise tuleviku, sh elu ja tervist väärtustavate käitumisharjumuste, kujundamine.

Loe lisa Valge Õhupalli kodulehelt.

Sümboolika

Mobiilirakenduse "Ole valmis!" logo on Patendiametis registreeritud kaubamärk. Logo kasutamine tuleb kooskõlastada Naiskodukaitsega, kirjutades .

Naiskodukaitse ohutushoiulaager "Ole valmis!"

Naiskodukaitse korraldab igal aastal ohutuse- ja turvalisuse teemalist laagrit "Ole valmis!" organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager on osalejatele tasuta.

Lisainfot laagri kohta leiad SIIT.

FastLion CMS

OLE VALMIS!

OLE VALMIS!

"Ole valmis!" äpp aitab kriisiolukordadeks valmistuda Rakenduse saab tasuta alla laadida: Loe ka värsket ohuteavituse teemalist trükist , allalaaditavad failid leiad siit Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab juhiseid erinevates olukordades käitumiseks

OLE VALMIS!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse