Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus Vaatamata keerulisele olukorrale otsustasime siiski korralda meie jaoskonna jõulupeo, et korraks veel kokku saada, et uued liikmed saaksid omavahel paremini tuttavaks ning koos möödunud aastale tagasi vaadata. Kohale tuli 19 jaoskonna liiget. aastat! ← Eelmine Relvile, relvile, relvile! Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril

Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril

Annely Koolmann, jsk esinaine 7. dets. 2021

Vaatamata keerulisele olukorrale otsustasime siiski korralda meie jaoskonna jõulupeo, et korraks veel kokku saada, et uued liikmed saaksid omavahel paremini tuttavaks ning koos möödunud aastale tagasi vaadata. Kohale tuli 19 jaoskonna liiget.

Peo peakorraldaja oli meie Kätlin, kes organiseeris meile ägedad ruumid ja kõik osalejad tõid head ja paremat pidulauale. Laud sai tõesti uhke!

Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril
Pidulaud. Foto: Annely Koolmann

Kuna aastalõpp on ka kokkuvõtete tegemise aeg, siis jaoskonna juhatus oli otsustanud tunnustada aktiivsemaid liikmeid jaoskonna tänukirjaga.

 

Pühademeeleolule kohaselt oli kõigile osalejatele kingituseks märkmik „Minu Unistuste Raamat“, kuhu on hea kirja panna kõik oma järgmise aasta unistused ja eesmärgid.

Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril
Sigridiga. Foto: Kätlin Talu
Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril
Merlega. Foto: Kätlin Talu

Et õhtu ainult lobisemise tähe all poleks möödunud, sai ka natuke ajusid ragistada. Maaris oli välja mõelnud üliägeda viktoriini, kus küsimused olid esitatud veidi teistsuguses, kuid mõnusa huumoriga võtmes. Parimad olid Triin ja Maiu.

 

Suur aitäh kõigile selle ägeda aasta eest!

Imelist pühade ootust ja veel ägedamat uut 2022. aastat!

FastLion CMS

Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus

Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus

Peo peakorraldaja oli meie Kätlin, kes organiseeris meile ägedad ruumid ja kõik osalejad tõid head ja paremat pidulauale Laud sai tõesti uhke! Pidulaud Vaatamata keerulisele olukorrale otsustasime siiski korralda meie jaoskonna jõulupeo, et korraks veel kokku saada, et uued liikmed saaksid omavahel paremini tuttavaks ning koos möödunud aastale tagasi vaadata. Kohale tuli 19 jaoskonna liiget.

Kalevi jaoskonna jõulupidu toimus 4. detsembril

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse