Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulurõõmu viimas Jõulurõõmu viimas AS Hoolekandeteenused tegi üleskutse osaleda heategevuslikul Laternamatka üritusel, et viia jõulurõõmu ka sinna, kus seda liiga palju ei ole. Neil on juba mitmes aasta kombeks jõulude ajal erinevaid hooldekodusid külastada ja sel korral liitusime nendega. Foto: erakogu ← Eelmine Kalevi jaoskond käis Tiskret avastamas Jõulurõõmu viimas

Jõulurõõmu viimas

Inge Laht 21. dets. 2020

AS Hoolekandeteenused tegi üleskutse osaleda heategevuslikul Laternamatka üritusel, et viia jõulurõõmu ka sinna, kus seda liiga palju ei ole. Neil on juba mitmes aasta kombeks jõulude ajal erinevaid hooldekodusid külastada ja sel korral liitusime nendega.

 Esmaspäeval, 21. detsembril käisime Vääna kodus, kus elab palju erivajadustega inimesi. Vääna kodu koosneb viiest eraldiseisvast kaasaaegsest majast. Sellel aastal oli nende külastamine aga hoopis teistmoodi. Suure nakkusohu tõttu ei läinud päkapikud ühtegi majja sisse, vaid jätsid kingitused iga maja ukse taha. Saime maja elanikele akende taga laternatega lehvitada ja häid jõule soovida. Ümber suure kuuse laulsime jõululaule.


Päkapikud toovad kingitusi ja meie Kalevi jaoskonna poolt tegin neile jõulukrooni, mille sain suure kuuse juures üle anda. Üllatust, rõõmu ja tänu oli vastuvõtja silmist näha.


Isegi vihmasadu ei suutnud päkapikkude tuju rikkuda.
Rahulikke pühi ja hoidke üksteist!

Jõulurõõmu viimas
Inge ja jõululatern. Foto: erakogu

FastLion CMS

Jõulurõõmu viimas

Jõulurõõmu viimas

Esmaspäeval, 21 detsembril käisime Vääna kodus, kus elab palju erivajadustega inimesi AS Hoolekandeteenused tegi üleskutse osaleda heategevuslikul Laternamatka üritusel, et viia jõulurõõmu ka sinna, kus seda liiga palju ei ole. Neil on juba mitmes aasta kombeks jõulude ajal erinevaid hooldekodusid külastada ja sel korral liitusime nendega.

Jõulurõõmu viimas

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse