Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine Kalevi malevkonna ja Kalevi 15. -16. augustil toimus Kalevi malevkonna kompanii traditsiooniline suveseminar Laugu külalistemajas, kuhu olid kutsutud ka taasloodud Kalevi jaoskonna naised. Päeva esimene pool möödud töises õhkkonnas. Kalevi jaoskonna naised aitasid ette valmistada kohvilaua ja osalesid seminaril, et arutada erinevaid koostöövõimalusi. Järgmine → Kalevi naised Naiskodukaitse välitoitlustuse eriala võistlusel Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine

Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine

Merle Toompark ja Annely Koolmann 22. augustil 2020

15.-16. augustil toimus Kalevi malevkonna kompanii traditsiooniline suveseminar Laugu külalistemajas, kuhu olid kutsutud ka taasloodud Kalevi jaoskonna naised. Päeva esimene pool möödud töises õhkkonnas. Kalevi jaoskonna naised aitasid ette valmistada kohvilaua ja osalesid seminaril, et arutada erinevaid koostöövõimalusi.

Pärastlõunal oli kõigil kohaletulnutel võimalus meelde tuletada topograafia põhitõdesid ehk kuidas kompass ja kaart omavahel tööle panna. Töötoa läbiviijateks olid kompanii omad instruktorid Marek, Jaan ja Marko.

Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine

Lisaks toimus ka väike individuaalne võistlus, kus tuli kohe saadud teadmisi praktikasse panna ja etteantud vahemaa võimalikult täpselt ära mõõta. Eriti äge oli, et tihedas konkurentsis võitis meie jaoskanna liige Merle Toompark, kes mõõtis etteantud vahemaa kõige täpsemalt. Tema kingituseks oli üliäge taskunuga.

 

Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine

Õhtusöögi valmimisel aitasid kõik kaasa - mehed grillisid ja naised katsid laua muu hea ja paremaga. Korraldasime ka tutvustusringi, kus igaüks sai veidi rääkida nii endast kui ka sellest, millega igapäevaselt tegeleb. Pühapäeva hommikul valmistas jaoskonna esinaine Annely kõigile maitsvaid pannkooke.

Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine

Sellistel kokkusaamistel on suur väärtus: saame üksteisega paremini tuttavaks ja see aitab kaasa koostööle ja ühiste eesmärkide saavutamisele. Nagu ka kompanii ülem Martin ütles: "Enne tuleb sõbraks saada ja alles siis saame lahingusse minna!"

 

Suur tänu Kalevi malevkonnale meid kaasamast ja meie jaoskonna naistele, et osalesite! Suurepärane algus edaspidiseks koostööks on sillutatud.

FastLion CMS

Kalevi malevkonna ja Kalevi

Kalevi malevkonna ja Kalevi

Pärastlõunal oli kõigil kohaletulnutel võimalus meelde tuletada topograafia põhitõdesid ehk kuidas kompass ja kaart omavahel tööle panna Töötoa läbiviijateks olid kompanii omad instruktorid Marek, Jaan ja Marko 15.-16. augustil toimus Kalevi malevkonna kompanii traditsiooniline suveseminar Laugu külalistemajas, kuhu olid kutsutud ka taasloodud Kalevi jaoskonna naised. Päeva esimene pool möödud töises õhkkonnas. Kalevi jaoskonna naised aitasid ette valmistada kohvilaua ja osalesid seminaril, et arutada erinevaid koostöövõimalusi.

Kalevi malevkonna ja Kalevi jaoskonna esimene kohtumine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse