Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine Kalevi jaoskonna 96 aastapäeva Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine toimus 13. mail 2021 Kadrioru pargis. 2021 Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine

Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine

Triin Ahveldt 13. mail 2021

Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine toimus 13. mail 2021 Kadrioru pargis.

Koroonaolukorrast tulenevalt oli pikka aega kahtluse all, kas üldse on võimalik midagi korraldada. Jaoskonna aktiivsed naised aga leidsid, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab, ning ilmataadi õnnistusel otsustati kokku saada vabas õhus, kus ennetusmeetmete tarvituselevõtmine lihtsam.


Kadrioru park tervitas meid päikesepaistega ning oli väga rahvarohke. Õnneks leidsime siiski vaba koha Luigetiigi lähedal. Piknikulaud oli heast ja paremast lookas, kõik olid kaasa võtnud oma lemmikuid. Kuna meie jaoskonna esinaine Annely Koolman on kirglik toitlustaja, siis sai väga kiiresti selgeks, et Kalevi jaoskonna üritustel küll kellelgi kunagi kõht tühjaks ei jää.


Üle pika aja oli tore üksteist näost-näkku kohata ja vahetada muljeid vahepeal möödunud aja kohta. Kuna vahetult enne üritust oli jaoskonnaga ühendust võtnud mitu liikmekandidaati, siis kutsuti ka nemad üritusele ning “sisseastumisintervjuu” läbiviimisest sai seekord osa võtta kogu jaoskond. Kaks osalenud liikmekandidaatides on praeguseks ka Naiskodukaitsega ametlikult liitunud ning aktiivselt tegutsema asunud.

Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine
Foto: Annely Koolmann
Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine
Foto: Annely Koolmann

FastLion CMS

Kalevi jaoskonna 96 aastapäeva

Kalevi jaoskonna 96 aastapäeva

Koroonaolukorrast tulenevalt oli pikka aega kahtluse all, kas üldse on võimalik midagi korraldada Jaoskonna aktiivsed naised aga leidsid, et kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab, ning ilmataadi õnnistusel otsustati kokku saada vabas õhus, kus ennetusmeetmete tarvituselevõtmine lihtsam Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine toimus 13. mail 2021 Kadrioru pargis.

Kalevi jaoskonna 96. aastapäeva tähistamine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse