Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis? Narva versus Lüganuse lasermängus 20. oktoobril toimus Pannjärvel Lüganuse jaoskonna organiseeritud lasermäng, millest võttis osa ka viieliikmeline võistkond Narvast. Vinni Laskesport Sport ← Eelmine Turvalisus ennekõike Järgmine → Ohutuma elu heaks Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis?

Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis?

Valeria Zjuzkova, Kristina Libert 21. okt. 2018

20. oktoobril toimus Pannjärvel Lüganuse jaoskonna organiseeritud lasermäng, millest võttis osa ka viieliikmeline võistkond Narvast.

Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis?
Vastast varitsemas

Mäng algas soojendusega, mille käigus mõlemad võistkonnad proovisid välja töötada oma strateegiaid ja taktikaid põhimänguks ning harjuda relvaga ja maastikuga. Kui see oli tehtud, algas põhimäng. Ülesanne oli vallutada ja hoida mängu lõpuni oma baasi, mis oli mänguväljaku keskel. Väga kiiresti olid kõik mängijad hasarti täis, sest võitlus oli pingeline. 

 

 

Nii Narva kui ka Lüganuse ei tahtnud baasi „vaenlasele“ loovutada.  Lüganusele andis eelise see, et mõned mängijad olid laigulises vormis ja maastikul oli neid keeruline üles leida. Narvakatel oli elavjõus ülekaal – neid oli rohkem.

 

Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis?
"Baasi" kaitsmas

Jooksmine metsa vahel oli väsitav. Lisaks baasi kaitsmisele oli vaja elude lõppedes ka rutata „esmaabi“ saama ehk laadima oma relva, aga mitte kumbki võistkond ei tahtnud alla anda. Aga ikkagi oli otsustatud, et selles mängus oli võitja ainult sõprus! Kõik osalejad olid absoluutselt sellega nõus, kuna mängu jooksul jõuti omavahel suhelda,  palju naerda ja üldse väga toredalt aega veeta.

Selle ürituse heaks lõpuks oli soe tee ja võimalus omavahel rääkida ja muljeid vahetada rahulikumas õhkkonnas.

Aitäh Lüganuse jaoskonnale sellise suurepärase ürituse eest!

Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis?
Võitjad on kõik!

Fotod: A.Paavo ja E.Vinni

Järgmine →
Ohutuma elu heaks

FastLion CMS

Narva versus Lüganuse lasermängus

Narva versus Lüganuse lasermängus

Vastast varitsemas Mäng algas soojendusega, mille käigus mõlemad võistkonnad proovisid välja töötada oma strateegiaid ja taktikaid põhimänguks ning harjuda relvaga ja maastikuga Kui see oli tehtud, algas põhimäng 20. oktoobril toimus Pannjärvel Lüganuse jaoskonna organiseeritud lasermäng, millest võttis osa ka viieliikmeline võistkond Narvast.

Narva versus Lüganuse lasermängus. Kes võitis?

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse