Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
TEGEVUSPLAAN 2022 TEGEVUSPLAAN 2022 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt. 12 Jõhvi jsk üritus TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus

KLK - Kaitseliidu kooli kursus

BVÕ - baasväljaõpe

MAI Algus Lõpp
Kindral Tõnissoni jooks01.0501.05
Narva e-infopäev05.0505.05
KLK Koolitaja (instruktori) algõppe kursuse 2 nv.06.0508.05
Teeme ära Lüganusel07.0507.05
Ohutuspäev Mäetagusel07.0507.05
Ringkonna juhatuse koosolek10.0510.05
Narva jsk juhatuse koosolek10.0510.05
Ole valmis Toila raamatukogus10.0510.05
NKK koormusmatk13.0515.05
Teeme ära Murus14.0514.05
KLK Juhtimine praktikas 120.0522.05
Retk Leia karu (NK+KT)21.0521.05
Perepäev Ahtme koolis21.0521.05
Psühhosotsiaalne esmaabi Kirnal21.0522.05
Lüganuse jsk üritus 29.0529.05
JUUNI AlgusLõpp 
Narva e-infopäev02.0602.06
Sõrve retk Saaremaal03.0603.06
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide õppepäev04.0604.06
BVÕ Esmaabi Järva-Jaanis04.0505.05
Ringkonna juhatus nr 606.0606.06
NKK Esmaabi erialavõistlus10.0611.06
Loomefest Kiviõlis11.0611.06
Juuniküüditamise mälestuspäev Ma ei unusta Sind14.0614.06
BVÕ: Ohutushoid Jõgeval18.0619.06
Laskepäev Murus18.0618.06
Võidupüha tähistamine Kohtla-Järvel23.0623.06
JUULI AlgusLõpp 
NKK Juhtide laager02.0703.07
Ringkonna juhatus nr 704.0704.07
Narva e-infopäev07.0707.07
Lüganuse jsk üritus 09.0709.07
Jõhvi jsk juhatus 12.0712.07
Tervislik mudaravi (mudajooks Pajusis)16.0716.07
Avinurme jsk juhatus 20.0720.07
AUGUST AlgusLõpp 
Ringkonna juhatus nr 8 01.0801.08
Ringkonna juhtide õppepäev  
Esmaabi erialagrupi täiendõpe06.0807.08
NKK Ohutushoiu laager Ole Valmis 06.0807.08
NKK Mari Raamoti rattamatk06.0807.08
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika (Pitka)08.08.14.08
NKK Välikoka kursuse praktika (Pitka)08.0814.08
Lüganuse jsk juhatus 11.0811.08
Avinurme jsk üritus 21.0821.08
Evakuatsiooni rühma baaskursus26.0828.08
Sinimäe retk  
SEPTEMBER AlgusLõpp 
NKK aastapäev03.0903.09
Ringkonna juhatus nr 9 05.0905.09
Avinurme jsk juhatus 07.0907.09
Narva e-infopäev08.0908.09
Staabiassistendi baaskursus 1 nv09.0911.09
BVÕ: Sõdurioskused Virus10.0911.09
Lüganuse jsk üritus18.0918.09
NKK Vormikandmise päev / 31.a NKK taasasutamisest20.0920.09
Jõhvi jsk üritus22.0922.09
NKK Meditsiini erialagrupi õppepäevad24.0924.09
NKK Naiskodukaitse ajalooseminar24.0924.09
Narva retk24.0924.09
OKTOOBER AlgusLõpp 
NKK Toitlustusmeeskonna juhi praktika01.1008.10
NKK Välikoka kursuse praktika01.1008.10
Ringkonna juhatus nr 10 03.1003.10
Narva e-infopäev06.1006.10
Lüganuse jsk juhatus 10.1010.10
Staabiassistendi baaskursus 2 nv14.1016.10
Jõhvi jsk üritus 15.1015.10
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar15.1016.10
BVÕ: Esmaabi Jõhvis15.1016.10
Ringkonna aastapäev 2522.1022.10
NKK Mentori kursus22.1023.10
NKK Avalike suhete kursus29.1030.10
NOVEMBER Algus Lõpp
Jõhvi jsk üritus02.1102.11
Narva e-infopäev03.1103.11
Ringkonna juhatus nr 1107.1107.11
Lüganuse jsk üritus12.1112.11
Avinurme jsk üritus12.1112.11
NKK Avalike suhete kursus12.1113.11
Narva jsk juhatus 14.1114.11
Jõhvi jsk üritus16.1116.11
NKK Evakuatsiooni rühmajuhtide väljaõpe18.1119.11
NKK juhtide õppepäevad25.1127.11
DETSEMBER Algus Lõpp
NKK Revisjonikomisjonide õppepäev03.1203.12
Ringkonna juhatus nr 1205.1205.12
Avinurme jsk juhatus 07.1207.12
Narva e-infopäev08.1208.12
Lüganuse jsk üritus09.1209.12
Avinurme jsk üritus 17.1217.12
Jõhvi jsk üritus  

FastLion CMS

TEGEVUSPLAAN 2022

TEGEVUSPLAAN 2022

NKK - üle-eestiline Naiskodukaitse üritus KLK - Kaitseliidu kooli kursus BVÕ - baasväljaõpe MAI Algus Lõpp Kindral Tõnissoni jooks 01 05 01 Tegevusplaan võib muutuda olenevalt teistest üritustest või seoses Covid-19 ja seda täiendatakse muudatuste selgumisel. Täpsem info ürituste sisu kohta saadetakse ringkonna/jaoskonna esinaiste või instruktori poolt.

TEGEVUSPLAAN 2022

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse