Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegevusplaan 2021 Tegevusplaan 2021 05 Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

MÄRTS AlgusLõpp 
Välikokoka kursuse e-õpe01.03.09.04.
BVÕ I Organisatsiooniõpetus (veebis, 2 õhtut)15.03.16.03.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 415.03.15.03.
Ringkonnakogu 21.03.21.03.
Staabiassistendi baaskursus 1 nv26.03.28.03.
NKK Keskkogu27.03.27.03.
APRILLAlgusLõpp
NKK Anname au kampaania01.04.30.04.
Ringkonna juhatuse koosolek nr. 505.04.05.04.
BVÕ I Organisatsiooniõpetus05.04.06.04.
BVÕ V Ohutushoid13.04.15.04.
EvakR staabimeeskondade õppepäev17.04.17.04.
EvakR logistikameeskondade õppepäev18.04.18.04.
Välikoka kursuse kompleksharjutus23.04.25.04.
KL kool Juhtimine praktikas 123.04.25.04.
NKK Laskevõistlus lahingrelvadest24.04.24.04.
MAIAlgusLõpp
Teeme platsi puhtaks! Avinurme04.05.04.05.
Avaliku esinemise kursus07.05.09.05.
Staabiassistentide täiendõpe (grupijuhtide õppepäevad)07.05.09.05.
AVS eriala täiendõpe (grupijuhtide õppepäevad)08.05.08.05.
NKK koormusmatk14.05.16.05.
Koolitaja algõppe kursus 1 nv (Instruktorikursus)14.05.16.05.
Juhtimine praktikas 121.05.23.05.
Koolitaja algõppe kursus 2 nv (Instruktorikursus)28.05.30.05.

FastLion CMS

Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

MÄRTS Algus Lõpp Välikokoka kursuse e-õpe 01 03

Tegevusplaan 2021

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse