Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tegevusplaan 2021 Tegevusplaan 2021 10 Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

JUULIAlgusLõpp
Ringkonna juhatus05.0705.07.
Avinurme jsk koosolek13.07.13.07.
Noortelaager Spekter15.07.18.07.
NKK spordivõistlus17.07.18.07.
Välikoka + toitlustusmeeskonna juhi praktika (Baltic Quard)19.07.23.07.
Lüganuse kihelkonnapäev24.07.24.07.
AUGUSTAlgusLõpp
BVÕ Ohutushoid (teooria ise Iliases)01.08.20.08.
Juhatuste õppepäev01.08.01.08.
Välikoka + toitlustusmeeskonna juhi  praktika (Pitka)02.08.08.08.
Segasumma camp (KT ja NK)06.08.08.08.
M.Raamoti rattaretk Pärnumaal07.08.08.08.
BVÕ Ohutushoid 1. loeng09.08.09.08.
BVÕ Ohutushoid 2. loeng10.08.10.08.
Avinurme jsk koosolek11.08.11.08.
Jõustruktuuride sportmängud12.08.13.08.
NKK juhtide öörännak13.08.14.08.
Parameedikute täiendõpe13.08.15.08.
Koolitaja algõppe kursus 1. nv13.08.15.08.
KL perepäevad13.08.15.08.
NKK Ajalooseminar15.08.15.08.
BVÕ Ohutushoid 1. loeng17.08.17.08.
BVÕ Ohutushoid 2. loeng18.08.18.08.
BVÕ Ohutushoid praktiline õpe21.08.21.08.
Sinimäe retk21.08.21.08.
Koolitaja algõppe kursus 2. nv27.08.29.08.
BVÕ sõdurioskuste mooduli instruktorite seminar28.08.28.08.
SEPTEMBER Algus Lõpp
NKK aastapäev04.09.04.09.
Ringkonna juhatuse koosolek06.09. 06.09.
Staabiassistentide erialavõistlus11.09.11.09.
Ohutushoiou laager Ole valmis!25.09.26.09.
OKTOOBER Algus Lõpp
EvakR avalike suhete meeskondade õppepäev02.10.02.10.
EvakR meditsiinimeeskondade õppepäev03.10.03.10.
NKK laskevõistlus sportrelvadest09.10.09.10.
Narva energiajooks09.10.09.10.
Ringkonna aastapäev10.10.10.10.
Esmaabi instruktorite täiendõpe15.10.17.10.
Avinurme jaoskonna üritus16.10.16.10.
Juhtimine praktikas 122.10.24.10.
Mentori kursus23.10.23.10.
Juhtimiskursus I27.10.31.10.
Ohutushoiu instruktorite seminar29.10.31.10.

FastLion CMS

Tegevusplaan 2021

Tegevusplaan 2021

JUULI Algus Lõpp Ringkonna juhatus 05 07 05

Tegevusplaan 2021

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse