Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Turvalisus ennekõike Turvalisus ennekõike 19. oktoobril Ida-Viru noorte inspiratsioonikonverentsil oli Naiskodukaitse põhifookuses mobiilirakendus Ole valmis! Kes võitis? Turvalisus ennekõike

Turvalisus ennekõike

Ave Paavo 20. okt. 2018

19. oktoobril Ida-Viru noorte inspiratsioonikonverentsil oli Naiskodukaitse põhifookuses mobiilirakendus Ole valmis!

Turvalisus ennekõike

Naiskodukaitse on viimasel aastal pannud suurt rõhku elanikkonna teadlikkuse parandamisele turvalisuse osas. Valminud on mobiilirakendus Ole valmis!. Lugeda saab kuidas käituda kriiside korral, millised on esmaabivõtted, kuidas tagada tule-, vee- ja gaasiohutus, kuidas tulla toime metsa eksimise korral, kontrollida vajalike varude olemasolu jne.

Turvalisus ennekõike

Juba konverentsile registreerumisel oli vastav infovoldik osalejatele jagatava märkmiku vahel. Kõik rakenduse telefoni laadinud said vaheajal meie esindaja poolt loosimises osalemiseks vajaliku templi.

Lisaks kinkisime igale ka helkuri, mis samuti suurendab meie turvalisust pimedal ajal.

Peale mobiilirakendusele oli võimalik tutvuda ka Naiskodukaitse muude tegemistega.

Turvalisus ennekõike

Fotod: Sergei Jegorovtsev ja Ave Paavo

FastLion CMS

Turvalisus ennekõike

Turvalisus ennekõike

Naiskodukaitse on viimasel aastal pannud suurt rõhku elanikkonna teadlikkuse parandamisele turvalisuse osas Valminud on mobiilirakendus Ole valmis! 19. oktoobril Ida-Viru noorte inspiratsioonikonverentsil oli Naiskodukaitse põhifookuses mobiilirakendus Ole valmis!

Turvalisus ennekõike

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse