Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel. ← Eelmine Kodutütarde pere täienes Järgmine → Viru ringkonna esmaabi instruktorite pere sai täiendust Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

Kristel Kitsing 13. veebr. 2012

Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel.

Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

Fotojahi veebruarikuu teema on „Eesti lipp“.

 

Fotojahile on oodatud osalema lisaks Viru ringkonna naiskodukaitsjatele ka piirkonna kodutütred ja noorkotkad.

 

Jpg-formaadis foto peab olema tehtud fotojahi toimumise ajal ja osaleja enda poolt. Fotot on lubatud töödelda järgmises ulatuses: parajaks lõikamine, heleduse ja kontrastsuse parandamine, pildi pööramine. Lubatud ei ole muud töötlused, nt efektide lisamine, mitme pildi kokku-miksimine jne. Fotojahil osaledes tuleb kasuks vaimukus ja piiramatu fantaasia.

 

Fotojahis osalejad saavad oma pildi saata aadressile viru[no-Smpam)fotojaht@gmail.com" target="_blank">. Iga osaleja saab saata ühe foto, mille juurde tuleb lisada fotojahi teema ehk ülesande nimi, pildi pealkiri ning pildi tegemise kuupäev.

 

Fotojahi ülesanne ja laekunud pildid on nähtavad albumis http://picasaweb.com/virufotojaht. Jahile kaasaelajatel on lubatud pilte heatahtlikult kommenteerida ja neid vaadates heatahtlikult naerda.

 

Igal kalendrikuul lisandub uus fotojahi ülesanne. Samas võib eelmistele ülesannetele saata pilte kuni 2012. aasta lõpuni, s.t et kui ei olnud võimalust märtsikuu ülesandele pilti saata, võib selle saata ka septembris.

 

Aasta lõpus tuleb kokku auväärt ¾ürii, kes jagab eripreemiad aktiivsematele, vaimukamatele jne.

Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

Fotojahi veebruarikuu teema on „Eesti lipp“ Fotojahile on oodatud osalema lisaks Viru ringkonna naiskodukaitsjatele ka piirkonna kodutütred ja noorkotkad Veebruarist kuni aasta lõpuni korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond fotojahi, et pakkuda läbi aasta huvitavat tegevust suurematele ja väiksematele fotohuvilistele ning tõhustada koostööd piirkonna eriorganisatsioonide vahel.

Naiskodukaitsjad korraldavad fotojahi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse