Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele esinaisele mälestuspingi Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele Laupäeval, 6. augustil oli Mustla külje all Kitsi-Tamme talu hoov täis külalisi ja pidulikku elevust, sest sel päeval möödus 150 aastat Naiskodukaitse esimese esinaise Mari Raamoti sünnist. Ümmarguse tähtpäeva puhul avas tänutäheks tema teenete eest ja tema mälestuse au sees hoidmiseks Naiskodukaitse Sakala ringkond koostöös Viljandi vallaga mälestuspingi ja infotahvli. Ajalugu ← Eelmine Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist Järgmine → Taasiseseisvuspäeval Mõisakülas Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele esinaisele mälestuspingi

Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele esinaisele mälestuspingi

Tea Raidsalu 12. augustil 2022

Laupäeval, 6. augustil oli Mustla külje all Kitsi-Tamme talu hoov täis külalisi ja pidulikku elevust, sest sel päeval möödus 150 aastat Naiskodukaitse esimese esinaise Mari Raamoti sünnist. Ümmarguse tähtpäeva puhul avas tänutäheks tema teenete eest ja tema mälestuse au sees hoidmiseks Naiskodukaitse Sakala ringkond koostöös Viljandi vallaga mälestuspingi ja infotahvli.

Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele esinaisele mälestuspingi
Vasakult: Jane Koitlepp, Terje Pennie, Airi ToomigFoto: Gunnar Teas

Loe sündmusest lähemalt ja vaata galeriid Sakala maleva blogist Oma Maa.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele

Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele

Vasakult: Jane Koitlepp, Terje Pennie, Airi Toomig Foto: Gunnar Teas Loe sündmusest lähemalt ja vaata galeriid Sakala maleva blogist Oma Maa Ajalugu ← Eelmine Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist Järgmine → Taasiseseisvuspäeval Mõisakülas Laupäeval, 6. augustil oli Mustla külje all Kitsi-Tamme talu hoov täis külalisi ja pidulikku elevust, sest sel päeval möödus 150 aastat Naiskodukaitse esimese esinaise Mari Raamoti sünnist. Ümmarguse tähtpäeva puhul avas tänutäheks tema teenete eest ja tema mälestuse au sees hoidmiseks Naiskodukaitse Sakala ringkond koostöös Viljandi vallaga mälestuspingi ja infotahvli.

Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele esinaisele mälestuspingi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse