Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist Sakala malevas õpetati ja 16. ja 17. juuli olid Kaitseliidu Sakala malevas tegusad päevad, sest 14 õppurit, kelle hulgas nii naiskodukaitsjad, kaitseliitlased kui kodutütred, kogusid tarkusi Naiskodukaitse esmaabi baasväljaõppel. Suur tänud Jane Schultsile ja Age Alasele korraldusmeeskonnast ning Jane Koitlepale toetuse eest! Baasväljaõpe Meditsiin ← Eelmine Karksi naised pakkusid sööki ja jooki ja priimat pannkooki Järgmine → Naiskodukaitsjad kinkisid oma esimesele esinaisele mälestuspingi Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist

Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist

Vika Zieds 22. juulil 2022

16. ja 17. juuli olid Kaitseliidu Sakala malevas tegusad päevad, sest 14 õppurit, kelle hulgas nii naiskodukaitsjad, kaitseliitlased kui kodutütred, kogusid tarkusi Naiskodukaitse esmaabi baasväljaõppel.

Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist
Foto: Vika Zieds

Õpiti tundma erinevaid haigusseisundeid, andma elupäästvat esmaabi, praktiseeriti sidumist, elustamist ja muud olulist.

Kõige keerulisemaks osutus elustamise eksam, aga visadus viib sihile ja kõik osalejad läbisid sellegi positiivsele tulemusele.

Tahan kursuse ülemana tänada kogu vahvat meeskonda, kes selle kursuse toimumise võimalikuks tegid. Instruktorid Evelin Lappalainen, Martin Kõva, Igor Esajas, Agno Teinveld, Anne Kaljula ja Raili Pedak. Abiks kannatanute mängimisel olid kaastatud nii kodutütred kui naiskodukaitsjad. Aitäh teile, Maarja Õmblus, Rahel Tafenau, Gerli Tafenau, Hedly  ja Anu.

Õppurite toitlustuse eest hoolitsesid Jane Schults, Liis Annus, Gerli Tafenau ja Rahel Tafenau.

Suur tänud Jane Schultsile ja Age Alasele korraldusmeeskonnast ning Jane Koitlepale toetuse eest!

FastLion CMS

Sakala malevas õpetati ja

Sakala malevas õpetati ja

Foto: Vika Zieds Õpiti tundma erinevaid haigusseisundeid, andma elupäästvat esmaabi, praktiseeriti sidumist, elustamist ja muud olulist Kõige keerulisemaks osutus elustamise eksam, aga visadus viib sihile ja kõik osalejad läbisid sellegi positiivsele tulemusele 16. ja 17. juuli olid Kaitseliidu Sakala malevas tegusad päevad, sest 14 õppurit, kelle hulgas nii naiskodukaitsjad, kaitseliitlased kui kodutütred, kogusid tarkusi Naiskodukaitse esmaabi baasväljaõppel.

Sakala malevas õpetati ja õpiti esmaabi andmist

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse