Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Meist Meist Tule Sinagi ja saa osa meie põnevatest tegemistest! Meist

Meist

Naiskodukaitse Sakala ringkonnas on järgmised erialagrupid: meditsiin, avalikud suhted, side ja staap, toitlustus, spordigrupp, formeerimisgrupp, noortejuhtide grupp ja kultuurigrupp.
Vastavalt erialagrupi valikule on igaühel võimalik saada pärast baasväljaõpet jätkukoolitust. Just erinevad kursused annavad palju oskusi ja praktilisi teadmisi igapäevaeluks. Sakala naiskodukaitsjatele on eriti meeldinud peolaua katmise ja garneerimise kursused ning ellujäämiskursus ja esmaabi ABC õpetus. 

 

Meist

Igal aastal toimub Naiskodukaitse baasväljaõpe uutele liikmetele. Baasväljaõpe koosneb viiest moodulist:
- organisatsiooniõpetus 
- esmaabi
- sõdurioskused 
- toitlustamine

- ohutushoid
Loomulikult teeme koostööd kohaliku Kaitseliidu malevaga. Meie tegevusvaldkond on lai, osaleme koormusmatkadel, esmaabi-, laske– ja toitlustusvõistlustel, erinevatel spordiüritustel, koolitustel ja laagrites.

 

Oleme uhked selle üle, et saime 2007. aastal esimese ringkonnana Eestis Sakala Naiskodukaitsele oma lipu.

 

Meist

Traditsiooniliselt tähistame organisatsiooni sünnipäeva ja jõulupidu, osaleme Viljandi linna maakaitsepäeval ja koos kodutütardega erinevatel sündmustel. Koostöös Politsei Naisühendusega turvame naiskodukaitse pidulikus vormis 1. septembril kooliteid. Spordihuvilised käivad kanuumatkal ja Mari Raamoti rattaretkel. Tegevust jätkub meile kõigile aastaringselt.


Tule Sinagi ja saa osa meie põnevatest tegemistest!

 

 

FastLion CMS

Meist

Meist

Naiskodukaitse Sakala ringkonnas on järgmised erialagrupid: meditsiin, avalikud suhted, side ja staap, toitlustus, spordigrupp, formeerimisgrupp, noortejuhtide grupp ja kultuurigrupp Vastavalt erialagrupi valikule on igaühel võimalik saada pärast baasväljaõpet jätkukoolitust

Meist

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse