Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mari Raamot ja tema lugu Mari Raamot ja tema Nagu me kõik teame on Sakala ringkonna naised hakkama saanud millegi suure ja ilusaga. Lavastatud on Naiskodukaitse asutaja elulugu Eesti Vabariigi loomise ja selle eksisteerimise perioodil. Jõgeva esindusel õnnestus etendus tabada Kolga- Jaani rahvamajas 24. augustil. Aitähh! ← Eelmine NKK koormusmatk- Jõgeva variant Järgmine → NKK BVÕ II moodul: Esmaabi Mari Raamot ja tema lugu

Mari Raamot ja tema lugu

Triinu Küünal

Nagu me kõik teame on Sakala ringkonna naised hakkama saanud millegi suure ja ilusaga. Lavastatud on Naiskodukaitse asutaja elulugu Eesti Vabariigi loomise ja selle eksisteerimise perioodil. Jõgeva esindusel õnnestus etendus tabada Kolga- Jaani rahvamajas 24. augustil.

Mari Raamot ja tema lugu
fotol: Mari Raamot

Mari Raamot oma elu ja tegevusega on hea eeskuju, mida tänapäevalgi esile tõsta. Naine suure algustähega. Naine ise ja oma mehele. Naine riigile ja selle rahvale. Naine, kes suutis tollastes ühiskondlikes tõekspidamistes ja poliitilistes oludes luua midagi sellist nagu Naiskodukaitse. Ja sellestki jäi talle veel väheks. Ka kodutütarde organisatsioon on tema eestvedamisel alguse saanud. Et hilisem saatus ta kodumaalt lahkuma sundis, on kurb. Kuigi etenduses niikaugele ei jõuta, lõppes Mari Raamoti tegelik lugu New Yorkis.

 

Jõgeva ringkond tänab Sakala naisi tehtud töö eest. Samas sügav kummardus näitlejate ees, kelle suu ja hinge läbi see lugu jutustatud sai. Aitähh!

FastLion CMS

Mari Raamot ja tema

Mari Raamot ja tema

fotol: Mari Raamot Mari Raamot oma elu ja tegevusega on hea eeskuju, mida tänapäevalgi esile tõsta Naine suure algustähega Nagu me kõik teame on Sakala ringkonna naised hakkama saanud millegi suure ja ilusaga. Lavastatud on Naiskodukaitse asutaja elulugu Eesti Vabariigi loomise ja selle eksisteerimise perioodil. Jõgeva esindusel õnnestus etendus tabada Kolga- Jaani rahvamajas 24. augustil.

Mari Raamot ja tema lugu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse