Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on Rakveres toimunud Lääne-Virumaa kodanikuühenduste konverentsil "Teen, sest hoolin!" anti üle Lääne-Viru Arenduskeskuse tunnuskirjad „Sädeinimene“ ja „Sädeorganisatsioon“. "Sädeinimene 2016" nimetus omistati Väike-Maarja Naiskodukaitse jaoskonna esinaisele Anneli Mikiverile. Anneli Mikiver nimetati "Sädeinimeseks" innustunult kogukonda panustamise ja järjepideva kodanikukasvatuse edendamise eest maakonnas. aastapäeval Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver

Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver

Ilve Tobreluts 19. nov. 2016

Rakveres toimunud Lääne-Virumaa kodanikuühenduste konverentsil "Teen, sest hoolin!" anti üle Lääne-Viru Arenduskeskuse tunnuskirjad „Sädeinimene“ ja „Sädeorganisatsioon“."Sädeinimene 2016" nimetus omistati Väike-Maarja Naiskodukaitse jaoskonna esinaisele Anneli Mikiverile. Anneli Mikiver nimetati "Sädeinimeseks" innustunult kogukonda panustamise ja järjepideva kodanikukasvatuse edendamise eest maakonnas.

Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver
Anneli Mikiver tunnustust vastu võtmas Foto Kaidy Aljama

Tema "Sädeinimese" kandidaadiks esitaja, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna liige Kristel Kitsing on oma ettepanekus Anneli Mikiveri panuse kokku võtnud järgmiselt:

 

Anneli Mikiver on Naiskodukaitse Viru ringkonna liige. Ta on olnud Viru ringkonna suurima jaoskonna – Rakvere jaoskonna esinaine ning tema eestvedamisel taasasutati Väike-Maarjasse Naiskodukaitse jaoskond, mida ta 2014. aastast juhib. Anneli Mikiver on väga hinnatud vabatahtlik juht oma jaoskonnas, ringkonnas kui ka kogukonnas.

Anneli Mikiver on näidanud ennast aastaid järjepidevalt parimast küljest ja andnud märkimisväärse panuse ühiskonda. Ta on elavdanud olulisel määral Lääne-Virumaa kogukonna elu, edendanud vabatahtlikku tööd kogukonnas, korraldanud mitmeid naiskodukaitse- ja heategevusüritusi ning kaasanud ettevõtmistesse olulisel määral piirkonna era- ja avalikku sektorit.

 

Anneli Mikiver on väga hea organiseerija, innustaja ja koostööpartner. Ta ei põlga pingutust, mis on vajalik eesmärgi saavutamiseks. Tema kreedo on: õpetada suudan vaid seda, mida ise oskan, arendada seda, mida eesmärgi saavutamiseks vaja. Tema eesmärgiks on alati tulemus, areng.

Anneli Mikiveri eestvedamisel on hakatud süsteemselt talletama Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ajalugu kohalikus muuseumis ja korraldatud koristustalguid Väike-Maarja jaoskonna esimese esinaise Elsa Kotli kodus. Arendatud on ühisprojekte MTÜga Kotli Maja, mis kogub, korrastab, säilitab, tutvustab ja eksponeerib Elsa Kotli poja arhitekt Alar Kotli  ja kogu perekonna pärandit.

Anneli Mikiver kuulub erinevaid suurüritusi organiseerivatesse korraldustoimkondadesse nagu näiteks Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna sügismatk ja kohalikele vähekindlustatud peredele suunatud heategevusmatk. Samuti lasus 2016. aastal tema õlgadel Naiskodukaitse vabariikliku esmaabi erialavõistluse korraldus,  Väike-Maarja jaoskonna 90. aastapäeva tähistamise pidu ja oma piirkonnas heategevusliku sinilillekampaania Anname Au koordineerimine. 

Anneli Mikiver on Naiskodukaitse Viru ringkonda esindanud vabariiklikul esmaabi ja välitoitlustuse võistlusel, spordivõistlustel ja koormusmatkadel. Samuti panustab ta Kaitseliidu õppustel stabiilselt toitlustamise ja formeerimisega. Annelit võib kohata ka erinevatel organisatsiooni ja ringkonda paremaks muutvatel ja edasiarendavatel mõttetalgutel. Tal on alati oma arvamus, mida avaldada, kui asi puudutab organisatsiooni või jaoskonna edendamist. Tänavu oli ta esindatud juhtide laagris ja mentorite seminaril. Hea eeskujuna esindab Anneli Mikiver ringkonda maakaitsepäeval, Vabariigi aastapäeval vms riiklikel tähtpäevadel.  Samuti võib ta jaoskonnale omatulu teenida vanaemadeaegsel meetodil rasvast, linaõlist, männitõrvast ja seebikivist tõrvaseepi keetes. 

Anneli Mikiver on Väike-Maarjas ja Naiskodukaitse Viru ringkonnas tervikuna aastate jooksul midagi uut liikuma pannud, loonud ja muutnud. Väike-Maarja naiskodukaitsjatel on hea meel, et Anneli Mikiveri eeskujul on sirgunud maakonda palju väärtuslikke kodanikke, kes sarnasel viisil innustunult kogukonda panustavad.“

 

Loe uudist ka siit: http://www.v-maarja.ee/index.php?part=news&id=7024&cal_day&cal_month&PHPSESSID
=0e98v6vh3r4tl6f7nm308qno23

 
 

 
 

 

FastLion CMS

Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on

Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on

Anneli Mikiver tunnustust vastu võtmas Foto Kaidy Aljama Tema "Sädeinimese" kandidaadiks esitaja, Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna liige Kristel Kitsing on oma ettepanekus Anneli Mikiveri panuse kokku võtnud järgmiselt: Anneli Mikiver on Naiskodukaitse Viru ringkonna liige Ta on olnud Viru ringkonna suurima jaoskonna – Rakvere jaoskonna esinaine ning tema eestvedamisel taasasutati Väike-Maarjasse Naiskodukaitse jaoskond, mida ta 2014 Rakveres toimunud Lääne-Virumaa kodanikuühenduste konverentsil "Teen, sest hoolin!" anti üle Lääne-Viru Arenduskeskuse tunnuskirjad „Sädeinimene“ ja „Sädeorganisatsioon“."Sädeinimene 2016" nimetus omistati Väike-Maarja Naiskodukaitse jaoskonna esinaisele Anneli Mikiverile. Anneli Mikiver nimetati "Sädeinimeseks" innustunult kogukonda panustamise ja järjepideva kodanikukasvatuse edendamise eest maakonnas.

Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse