Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Viru ringkonna 19.aastapäeval Naiskodukaitse Viru ringkonna 19aastapäeval Naiskodukaitsja – kui sageli me mõtleme selle sõna peale? Kolm kaalukat ja väga olulist sõna – naine, kodu, kaitsja (Margit Soieva- 2011, ajal, kui ta oli Põhja-Tartumaa jaoskonna aseesinaine). Head tulevat isadepäeva! Head naiskodukaitse ja kaitseliidu sünnipäeva! Head pidutuju! Inna Läll Naiskodukaitse Viru ringkonna esinaine ← Eelmine Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver Järgmine → Väike-Maarja jaoskond võttis aastaringi kokku Naiskodukaitse Viru ringkonna 19. aastapäeval

Naiskodukaitse Viru ringkonna 19.aastapäeval

23. nov. 2016

Naiskodukaitsja – kui sageli me mõtleme selle sõna peale? Kolm kaalukat ja väga olulist sõna – naine, kodu, kaitsja (Margit Soieva- 2011, ajal, kui ta oli Põhja-Tartumaa jaoskonna aseesinaine).

Alustan naistest, Viru naistest:

Käesolev aasta on olnud Viru ringkonnale hea aasta. Korraldasime vabariikliku esmaabivõistluse, loodi uus jaoskond, liikmeskonna juurdekasv on olnud igati tubli. Nende tegemistega seoses on olnud eriti tublid kaks jaoskonda ja nende eesotsas olevad naised. Pean silmas esmaabivõistluse korraldamisel põhitöö teinud Väike-Maarja jaoskonda eestvedajate Lea Matusoru, Anneli Mikiveri ja Kaja Alamaaga ning uue, Kadrina jaoskonna loomisel tõsist tööd teinud Seidi Lamus-Tšistotinit. Loomulikult on tublisid naisi meie ringkonnas palju rohkem, meid on juba lausa poolteistsada. Tunnen, et on lausa rõõm olla nii vahvate naistega ühes ringkonnas.

Kodu ja kaitse:

Käisin neljapäeval Kaitseliidu aastapäeva konverentsil "Kaitseliit elanikkonna kaitsel" 

Jagan sealt kuuldud mõtet: inimesi peab hoidma ja kaitsma ka rahulikul ajal. Näiteks tuleohutuprobleemid- suitsuandurid, katkised küttekolded, muud mured. Abivajajad peab märkama. Eriti vajavad märkamist inimesed, kes ei oska või ei julge ise oma muret kellelegi kurta ega abi otsida.  Ei maksa loota, et omavalitsused kõiki näevad ja märkavad, peame ka ise ümberringi vaatama. Meie, naiskodukaitsjad ja kaitseliitlased, oleme organisatsiooni astudes selle kohta enda peale võtnud moraalse kohustuse. 

Kodust veel:

Enamik inimesi kulutavad liiga palju aega sellele, millega on kiire ja liiga vähe sellele, mis on tähtis.

Tulemas on isadepäev. Öelge oma südames olevad head sõnad välja isadele,  oma laste isadele, ja võib ju ka teistele headele isadele või tulevastele isadele.

Head tulevat isadepäeva!

Head naiskodukaitse ja kaitseliidu sünnipäeva! Head pidutuju!

 

Inna Läll

Naiskodukaitse Viru ringkonna esinaine

FastLion CMS

Naiskodukaitse Viru ringkonna 19aastapäeval

Naiskodukaitse Viru ringkonna 19aastapäeval

Alustan naistest, Viru naistest: Käesolev aasta on olnud Viru ringkonnale hea aasta Korraldasime vabariikliku esmaabivõistluse, loodi uus jaoskond, liikmeskonna juurdekasv on olnud igati tubli Naiskodukaitsja – kui sageli me mõtleme selle sõna peale? Kolm kaalukat ja väga olulist sõna – naine, kodu, kaitsja (Margit Soieva- 2011, ajal, kui ta oli Põhja-Tartumaa jaoskonna aseesinaine).

Naiskodukaitse Viru ringkonna 19. aastapäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse