Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu Laupäeval, 5. novembril videviku lähenedes ehtisid Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja kodutütred Jakob Liivi pargis helkuritega kuuse, et teadvustada koduvalla inimestele liikluses varitsevaid ohte ja aidata pime aeg turvalisemalt üle elada. Foto Kristel Kitsing Kodutütred Koostöö ← Eelmine Väiksest seemnest kasvas suur lill Järgmine → Lääne-Virumaa aasta sädeinimene on naiskodukaitsja Anneli Mikiver Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu

Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu

Kristel Kitsing 6. nov. 2016

Laupäeval, 5. novembril videviku lähenedes ehtisid Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja kodutütred Jakob Liivi pargis helkuritega kuuse, et teadvustada koduvalla inimestele liikluses varitsevaid ohte ja aidata pime aeg turvalisemalt üle elada.

Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu
Foto Silvi Aasumets

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver sõnas, et sellise algatusega soovivad nad näidata, et hoolivad oma kogukonnast. „Soovime, et meie valla inimesed oleks tänavapildis ja autojuhtidele nähtavad. Puult saavad julgesti võtta meelepärase helkuri liiklejad, kellel seda pole ning endale külge riputada. Samuti saab igaüks, kel odavaid elupäästjaid rohkem kui endal vaja, ka uusi helkureid külge riputada.“

 

Mikiveri sõnul on see vähim, mida teha, et pöörata tähelepanu liiklusohutusele, rõhutada helkuri vajalikkust ning muuta helkuri kinkimine lihtsaks ja mugavaks.

 

Sarnase helkuripuu ehtisid eelmisel aastal ka Väike-Maarja Vallavalitsus ja Päästekool.

Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu
Foto Kristel Kitsing

FastLion CMS

Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu

Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu

Foto Silvi Aasumets Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver sõnas, et sellise algatusega soovivad nad näidata, et hoolivad oma kogukonnast „Soovime, et meie valla inimesed oleks tänavapildis ja autojuhtidele nähtavad Laupäeval, 5. novembril videviku lähenedes ehtisid Väike-Maarja naiskodukaitsjad ja kodutütred Jakob Liivi pargis helkuritega kuuse, et teadvustada koduvalla inimestele liikluses varitsevaid ohte ja aidata pime aeg turvalisemalt üle elada.

Väike-Maarjas pandi särama helkuripuu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse