Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõgevamaal on isad hinnas Jõgevamaal on isad hinnas Mõned isad on kodus, mõned on kaugel, mõnel on uus kodu ja mõni vaatab meie peale taevast. Isad on perepead ja reeglite kehtestajad, isad on ka tembutajad ja mängukaaslased. Kõikidele isadele mõeldes said Torma jaoskonna naised ja Üksikkompanii mehed hakkama jälle ühe suurepäraste üritusega – Kogu Pere Isadepäevaga. Suur, suur aitähh! ← Eelmine NKK Jõgeva ringkonna auliikme õnnesoov NKK Jõgeva ringkonna 20 aastapäevaks Järgmine → „Ma sain targaks!“ Jõgevamaal on isad hinnas

Jõgevamaal on isad hinnas

Triinu Küünal

Mõned isad on kodus, mõned on kaugel, mõnel on uus kodu ja mõni vaatab meie peale taevast. Isad on perepead ja reeglite kehtestajad, isad on ka tembutajad ja mängukaaslased.
Kõikidele isadele mõeldes said Torma jaoskonna naised ja Üksikkompanii mehed hakkama jälle ühe suurepäraste üritusega – Kogu Pere Isadepäevaga.

Jõgevamaal on isad hinnas
foto: NKK Jõgeva ringkond Torma jaoskond

Lisaks kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele pakkusid isadele, lastele ja emadelegi tegevust ka politsei, piirivalve ja päästeamet. Kogu üritust ohjas Kass Bruno.

 

Kohe kohale jõudes oli Jõgeva maleva tehnikagrupp üles rivistatud militaarse masinapargi, mis nii suurtele kui väikestele poistele aga ka naisperele palju põnevust pakkus. Igasse kabiini sai sisse ronida ja kastid läbi uurida. Samas kõrval tekitas elevust ka politseiauto, millel kõik nupud oli loomulikult vaja läbi katsuda. Kui enamus rahvast juba kohal, saabusid väärikalt kaks päästeameti autot, mis samuti kogu oma varustuses uudistajatele lahti pakiti. Päästjad tutvustasid põgusalt oma tööd ja manitsesid kõiki ahjuomanikest papasid kütteperioodi eel õnnetuste ennetamiseks korstnapühkijat tellima.

Kõvasti põnevust pakkus ka piirivalve jälituskoer, kelle ülesandeks oli üles leida peidetud poiss. Hiljem said huvilised staadionil koera oskusi täpsemalt uurida ja katsetada.

 

Samal ajal kui suuremad lapsed isadega laskevõistlusele siirdusid, said väiksemad spordisaalis Vudila Mängumaa poolt ülespandud kahel batuudil hullata, kodutütar Malle-Mari ja teiste tüdrukute käe all näod kauniks maalida, politseinike juhendamisel joonistada ja mõistatada või niisama palli mängida.

 

Huvilistele olid välja pandud ka Kaitseliidus käigus olevad relvad, Torma Üksikkompanii pealik Ants Noormägi viis läbi viktoriini ning Jõgeva maleva pealik major Mati Kuusvere tutvustas Kaitseliidu ülesanded, eesmärke ja vajadust.

 

Kui sügisene tuul kogu rahva lõpuks sisse ajas, saadi elu varvastesse sisse sooja tee ja võistlustega, sest Kass Bruno ergutusel läks kohe lahti sporditrall. Sai ennast proovile panna, sai sooja ja mis peamine – sai lustida kogu perega! Sest ega siis emasid niisama istuda lastud. Üritus oli kogu perele ja ka need, kellel isad eemal, said veeta ühe äärmiselt toreda ja meeleoluka päeva.

 

Päevale pani punkti ühine söömaaeg pika laua taga kokatädi Liivi Väitsa poolt valmiskeedetud ja naiskodukaitsjate väljajagatud hernesupiga ning lastele maiustamiseks oli A.LeCoq  välja pannud kõrremahlad.

 

Kui auhinnadki said välja jagatud, oli kohe kahju lahkuda. Loodetavasti jätkub Torma naistel indu ka edaspidi isadepäeva tähistamse traditsiooni jätkata, sest reklaamitud lubadus „vahva päev Kogu Pere Isadepäeval” sai mitmekordselt täidetud. Suur, suur aitähh!

FastLion CMS

Jõgevamaal on isad hinnas

Jõgevamaal on isad hinnas

foto: NKK Jõgeva ringkond Torma jaoskond Lisaks kaitseliitlastele ja naiskodukaitsjatele pakkusid isadele, lastele ja emadelegi tegevust ka politsei, piirivalve ja päästeamet Kogu üritust ohjas Kass Bruno Mõned isad on kodus, mõned on kaugel, mõnel on uus kodu ja mõni vaatab meie peale taevast. Isad on perepead ja reeglite kehtestajad, isad on ka tembutajad ja mängukaaslased. Kõikidele isadele mõeldes said Torma jaoskonna naised ja Üksikkompanii mehed hakkama jälle ühe suurepäraste üritusega – Kogu Pere Isadepäevaga.

Jõgevamaal on isad hinnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse