Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid side- ja staabi erialavõistlusel kolmanda koha Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid 12. oktoobril toimus Järvamaal Lõõlas Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus. Võistlustulle astusid tosin neljaliikmelist võistkonda. Esikoha väga tubli tulemusega saavutas Tartu ringkond, teise koha sai Põlva ringkond ning kolmanda koha napsas meie Jõgeva ringkond. Aitäh, korraldajad ja läbiviijad! FOTO: Urmas Glase ← Eelmine Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad tutvusid evakuatsioonirühma võimekusega Järgmine → Psühhosotsiaalse esmaabi teadmised on vajalikud igas eluvaldkonnas Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid side- ja staabi erialavõistlusel kolmanda koha

Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid side- ja staabi erialavõistlusel kolmanda koha

Piret Lääne 18. okt. 2019

12. oktoobril toimus Järvamaal Lõõlas Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus. Võistlustulle astusid tosin neljaliikmelist võistkonda. Esikoha väga tubli tulemusega saavutas Tartu ringkond, teise koha sai Põlva ringkond ning kolmanda koha napsas meie Jõgeva ringkond.

Varahommikuses vihmasabinas sai alguse üks tõeliselt tore ja põnev võistlus. Päev kulges patrullvõistluse vormis Lõõla ja Väätsa vahelistel teedel. Ees ootas 20kilomeetrine võistlusrada 13 kontrollpunktiga ning mõned ülesanded tulid veel lisakski. Et ootajaile päev pikk ei oleks, said võistluse punktiarvestusse oma panuse anda ka võistkondade esindajad legoülesande lahendamisega.

Võistluse ülesanded olid proovikiviks nii kehale kui vaimule. Traatside, kaardi kiletamise ja muu klassikalise kõrval tegid sel võistlusel ilma uued põnevad ülesanded ning huvitavad lahendused – Skype`i teel teate edastamine, kahtlased isikud metsas luusimas, käepärastest vahenditest maastikumudeli valmistamine ning kindlasti tekitas võistlejates omajagu elevust ka lõpujooks.

Eks ilmataatki on mõnikord tujukas ja temaga kokkuleppeid saavutada polegi alati nii lihtne. Võistluspäeval ei jõudnud ta kuidagi otsusele, mida naiskodukaitsjatega peale hakata. Pakkumisel olid nii korralikud vihmavalingud, vinge tuul, mõnus päike, vikerkaar…

Meie võistkonna esindaja versioon kirjandusklassikast –„Kes hommikuti metsa läeb, see asjatult ei longi“ – pidas paika, oli põnev päev toredas seltskonnas.

Aitäh, korraldajad ja läbiviijad!

Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid side- ja staabi erialavõistlusel kolmanda koha
FOTO: Urmas Glase

FastLion CMS

Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid

Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid

Varahommikuses vihmasabinas sai alguse üks tõeliselt tore ja põnev võistlus Päev kulges patrullvõistluse vormis Lõõla ja Väätsa vahelistel teedel 12. oktoobril toimus Järvamaal Lõõlas Naiskodukaitse side- ja staabi erialavõistlus. Võistlustulle astusid tosin neljaliikmelist võistkonda. Esikoha väga tubli tulemusega saavutas Tartu ringkond, teise koha sai Põlva ringkond ning kolmanda koha napsas meie Jõgeva ringkond.

Jõgeva ringkonna naiskodukaitsjad saavutasid side- ja staabi erialavõistlusel kolmanda koha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse