Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka Pühapäeval, 12. novembril toimub Rakvere spordihallis ja selle ümbruses isadepäev "Paps ja Laps", mille korraldavad Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere spordikeskus. Tähtpäevad ← Eelmine Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse Järgmine → Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega

Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega

1. nov. 2023

Pühapäeval, 12. novembril toimub Rakvere spordihallis ja selle ümbruses isadepäev "Paps ja Laps", mille korraldavad Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere spordikeskus.

Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega
Foto 2022. aasta üritusest. Foto: Viru malev
Meeleolukas programm vältab kella 11-16ni. Põnevaid tegevusi toimub kõikidele nii majas sees kui väljas ja kõik tegevused on tasuta.
 
„Me teeme seda jälle! Mullune isadepäevaüritus oli väga populaarne, seda külastas hinnanguliselt 2000 inimest. Loodame sama suurt huvi selgi aastal ja ootame külastajaid nii Lääne-Virumaalt kui kaugemalt,“ sõnas spordikeskuse juht Ave Sats.
 
Lisaks korraldajatele osalevad sündmusel politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, 1. jalaväebrigaad ja liitlased. Kastani puiesteel saab uudistada rasketehnikat, spordikeskuse parklas näeb märulivarustust, põllutöömasinaid ja palju muud põnevat ning kohal on ka politseikoerad.
 
Spordikeskuse hoones tutvustavad oma tegevusi Kaitseliidu Noored Kotkad, naiskodukaitsjad, kodutütarde Viru ringkonna noored, Punane Rist ja paljud teised.
 
Temaatilisi töötubasid korraldavad keemiateater, JJ Street Tants ja Jeld-Wen Eesti AS, kaasa lööb Rakvere avatud noortekeskus, ringi liiguvad mitmed maskotid. Lapsed saavad lustida batuudil, osavust testida korvapallis ja maskottidega sporti teha.
 
Seoses isadepäeva tähistamisega Rakvere spordikeskuse ümbruses on liiklus on 12. novembril ajutiselt ümberkorraldatud. Kella 08.00 kuni 19.00ni on suletud spordikeskuse Kastani pst poolne lõik, samuti ei saa liigelda spordikeskuse ja staadioni ääres Spordi tänava lõigul. Korraldajad paluvad mõistvat suhtumist ja soovitavad spordikeskuseni liikuda sel päeval jala, parkides auto eelnevalt kesklinna lähistele.

FastLion CMS

Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka

Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka

Foto 2022 aasta üritusest Pühapäeval, 12. novembril toimub Rakvere spordihallis ja selle ümbruses isadepäev "Paps ja Laps", mille korraldavad Kaitseliidu Viru malev ja Rakvere spordikeskus.

Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse