Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Kai Viisma fotoga „Issi las ma ka vaatan . . . ". Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega Järgmine → Viru ringkonna aasta naiskodukaitsja on Meeri Visnapuu Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki

Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki

Kristel Kitsing 15. nov. 2023

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Kai Viisma fotoga „Issi las ma ka vaatan ...".

Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki
Foto: Kristel Kitsing

Teise auhinnalise koha sai foto „Koormatäis lapselapsi" mille autoriks Liis Türbsal. Kolmas väärikas koht läks Laura Alatseile kaadrisse püütud foto eest „Parim pidu on koos issiga". Publiku lemmikuks kuulutati Katrin Pille tehtud foto „Kui isa pole, on ema kõige kallim".

 

22. oktoobrist 3. novembrini väldanud fotojahil „Paps ja laps" võisid osaleda kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tundsid, et isa ja lapse ühishetked väärivad jäädvustamist.

 

Konkursile laekus poolsada fotot ning parimate tööde autoreid tunnustasid Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna esinaine Anneli Mikiver ja Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla Põhjakeskuse kinkekaartide ja Naiskodukaitse lisaauhindadega isadepäeval.

 

Isadepäeva fotojahti on Väike-Maarja vallavalitsus ja Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskond korraldanud aastast 2017.

 

Fotogalerii siit.

FastLion CMS

Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke

Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke

Foto: Kristel Kitsing Teise auhinnalise koha sai foto „Koormatäis lapselapsi" mille autoriks Liis Türbsal Kolmas väärikas koht läks Laura Alatseile kaadrisse püütud foto eest „Parim pidu on koos issiga" Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimunud isadepäeva fotojahi „Paps ja laps" võitis Kai Viisma fotoga „Issi las ma ka vaatan ...".

Isadepäeva fotojaht pakkus südamlikke papsi ja lapse hetki

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse