Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse Isadepäeva fotojaht saab hoo Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimub taas fotojaht „Paps ja laps", et rõhutada isadepäeva eel tema rolli ning väärtustada papsi lastega veedetud ühisaega. Koostöö Tähtpäevad ← Eelmine Naiskodukaitse öörännakul selgusid säravaimad juhid Järgmine → Rakveres tähistatakse isadepäeva meeleoluka kogupereüritusega Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse

Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse

Kristel Kitsing 22. okt. 2023

Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimub taas fotojaht „Paps ja laps", et rõhutada isadepäeva eel tema rolli ning väärtustada papsi lastega veedetud ühisaega.

Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse
Mullune võidufoto. Foto: Heili Tammus

Meeleolukaid fotosid papsidest ja lastest võivad saata kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tunnevad, et isa ja laste ühised hetked väärivad jäädvustamist.

 

Oodatud on nii humoorikad, armsad, erilised ja ka ootamatult lahendatud fotod, mis kajastavad papside ja laste ühishetki.

 

Iga autor tohib konkursile esitada kuni kolm enda tehtud fotot. Esitada ei või neid töid, mis on osalenud teistel fotokonkurssidel.

 

Võistlusfoto peab olema hea kvaliteediga, mahuga al 1MB, et seda oleks võimalik vähemalt A4 formaadis välja trükkida.

 

Pildid ei tohi olla digitaalselt töödeldud, va minimaalne kontrastsuse, heleduse ja värvikorrektsioon ning teravustamine. Lubatud on pildi vähene lõikamine.

 

Pilte saab konkursile esitada kuni 3. novembrini, saates need meiliaadressile . Oluline on juurde lisada fotode autori nimi, kontaktid ning ka pilti iseloomustav pealkiri.

 

Saadetud töödest valib ¾ürii välja parimad fotod, mille autoreid premeeritakse Põhjakeskuse kinkekaartidega. Auhinnakategooriasse kuuluvad I-III koht ja publiku preemia.

 

Publiku lemmikuks osutub Väike-Maarja vallavalitsuse Facebooki lehel „Paps ja laps" 2023 kaustas hiljemalt 3. novembri kella 16.00ks enim "meeldib" klikke kogunud foto.

 

Fotojahile esitatud piltide puhul hinnatakse väljendusrikkust ja emotsionaalsust, kunstilist taset ning headest pildistamise tavadest kinni pidamist. Komisjonil on õigus konkursilt eemaldada tööd, mis ei haaku konkursi teemaga, kus ei ole märgitud korrektsed osaleja andmed, kus osaleja on esitanud valeandmeid või kus avalikul hääletamisel on kasutatud ebaausaid võtteid.

 

Konkursi võitjate väljakuulutamine ning auhindade üleandmine on planeeritud isadepäeva paiku.

 

Mullu võitis isadepäeva fotojahi Heili Tammus fotoga "Kas juba tuleb naftat?".

FastLion CMS

Isadepäeva fotojaht saab hoo

Isadepäeva fotojaht saab hoo

Mullune võidufoto Foto: Heili Tammus Meeleolukaid fotosid papsidest ja lastest võivad saata kõik Väike-Maarja valla elanikud, kes tunnevad, et isa ja laste ühised hetked väärivad jäädvustamist Naiskodukaitse Väike-Maarja jaoskonna ja kohaliku valla koostöös toimub taas fotojaht „Paps ja laps", et rõhutada isadepäeva eel tema rolli ning väärtustada papsi lastega veedetud ühisaega.

Isadepäeva fotojaht saab hoo sisse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse