Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võrkpall treenib naerulihaseid Võrkpall treenib naerulihaseid Juba paar-kolm aastat on mul üks salajane soov: saada osa võrkpallimängu võludest. Trügisin oskajatega ühisele platsile ja enda meelest näitasin kõige paremat sportlikku külge. Pall lendas aga viuh ja viuh muudkui üle minu pea. ← Eelmine Ühe võrra rikkamad Järgmine → Mõtle raamidest välja Võrkpall treenib naerulihaseid

Võrkpall treenib naerulihaseid

Margit Rei 12. märtsil 2014

Juba paar-kolm aastat on mul üks salajane soov: saada osa võrkpallimängu võludest. Trügisin oskajatega ühisele platsile ja enda meelest näitasin kõige paremat sportlikku külge. Pall lendas aga viuh ja viuh muudkui üle minu pea.

Võrkpall treenib naerulihaseid
Foto: NKK Sakala ringkond

Paar katset palli haarata lõppesid kaasmängijate pahaste pilkudega ja peagi olin istumas varupingil. Kord proovisin teha nägu, nagu oleksin vana kala palliplatsil ja jooksin, mis jaksasin ühest platsi servast teise. See ka ei sobinud – ikka saadeti varupingile isuma.

 

Pidin endale tunnistama, et oskajad ei taha algajaid platsil kuidagi omaks võtta. Ja nii pidin ikka platsi servalt kiikama, kuidas teised mängu naudivad. 

Võrkpall treenib naerulihaseid
Foto: NKK Sakala ringkond

Mis siis teha? Ei saa ju lasta võrkpallimängu võlusid endast mööda lasta ...

Nagu ikka, tuleb pöörduda lähimate kaasvõitlejate -  naiskodukaitsjate poole. Kuidas ma küll enne selle peale ei tulnud? Natuke teavitustööd ja Sakala ringkonnas leidus hulk huvilisi, kes kõik soovisid võrkpalli mängida. Selgus samuti, et neid, kes mängida tahaksid, aga ei oska, on päris paras hulk.

 

Otsisime treeninguks sobivad ruumid, kus oleks võrkpallivõrk (selle puudumine ei oleks meid muidugi vist seganud ka) ja pallid. Leppisime kokku treeningu ajad. Tahtmise mängida ja hea tuju võttis iga treeninguline ise kaasa. Kõige tähtsam osalemistingimus oli - olen algaja.

Võrkpall treenib naerulihaseid
Foto: NKK Sakala ringkond

Nüüd toimuvadki igal esmaspäeval ja kolmapäeval Viljandis hoogsad võrkpallitreeningud. Treenereid on meil suisa kaks: Piret ja Lilian. Ega neil algajatega kerge ole, meie ise ju kõige targemad mängijad! Teame täpselt, millal ja kuhu  liikuda, kuidas ja kuhu pall lüüa ning kuidas on kõige õigem servida.

 

Mäng on olnud pea neli kuud nii hoogne, et juba on mõned näpud välja väänatud ja ühe treenitava esimene  sõrmeoperatsioongi toimunud. Aga nagu me kõik teame - sport on terviseks ja ega see terviski tulemata jää. Vaja vaid pisut kannatust varuda!

 

Kevadel on oodata Sakala ringkonna jaoskondadevahelisi meistrivõistlusi esimese hooaja mängijatele. Meeskondadesse kuuluvad treeningutel osalenud liikmed ja auhinnaks on järgmise hooaja tasuta võrkpalli treeningud! Kas pole mitte motiveeriv?

Peale omandatud oskuste saavad võrkpalli mängides koormust ka jala-, käe- ja kõhulihased, aga muidugi ka NAERULIHASED. Viimati mainitud saavad kõige suurema koormuse. Ja see on tore.

FastLion CMS

Võrkpall treenib naerulihaseid

Võrkpall treenib naerulihaseid

Foto: NKK Sakala ringkond Paar katset palli haarata lõppesid kaasmängijate pahaste pilkudega ja peagi olin istumas varupingil Kord proovisin teha nägu, nagu oleksin vana kala palliplatsil ja jooksin, mis jaksasin ühest platsi servast teise Juba paar-kolm aastat on mul üks salajane soov: saada osa võrkpallimängu võludest. Trügisin oskajatega ühisele platsile ja enda meelest näitasin kõige paremat sportlikku külge. Pall lendas aga viuh ja viuh muudkui üle minu pea.

Võrkpall treenib naerulihaseid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse