Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Virus alustab tegevust avalike suhete grupp Virus alustab tegevust avalike Esmaspäeval kogunesid staapi Naiskodukaitse Viru ringkonna avalike suhete grupi liikmed, maleva teavituspealik, maleva veebilehe looja Alo Karus ja kapten Luhaväli. Koosviibimisel otstustati luua malevasse avalike suhete grupp, kuhu kuuluvad maleva selle eriala aktiivliikmed. ← Eelmine Viru ringkonna erialagruppe asuvad vedama värsked juhid Järgmine → Virukate kohtumine noortejuhtidega Virus alustab tegevust avalike suhete grupp

Virus alustab tegevust avalike suhete grupp

28. sept. 2011

Esmaspäeval kogunesid staapi Naiskodukaitse Viru ringkonna avalike suhete grupi liikmed, maleva teavituspealik, maleva veebilehe looja Alo Karus ja kapten Luhaväli. Koosviibimisel otstustati luua malevasse avalike suhete grupp, kuhu kuuluvad maleva selle eriala aktiivliikmed.

Virus alustab tegevust avalike suhete grupp

Koosolekul arutati avalike suhete grupi tegevusplaane ja pädevust, maleva sümboolikaga meenete soetamist, maleva fotostendide uuendamist, maleva veebilehe küsitluse tagasisidet ja sellekohaseid edasisi samme.

 

Maleva tasandi avalike suhete gruppi hakkavad kuuluma nii maleva teavituspealik kui ka üks palgaline töötaja, kaasatakse eriorganisatsioonide avalike suhete huvilisi vabatahtlikke. Grupi tööd hakkab juhtima maleva teavituspealik.

 

„Taoliste gruppide loomine malevasse, kuhu on kaasatud ka eriorganisatsioonid, on teavituspealike koosviibimistel olnud suhteliselt aktuaalne teema. Iga malev pürgib selle poole, et luua taoline ühtne tuumik ja mul on hea meel, et saame tänaseks kõva häälega pasundada, et tehtud,“ rääkis Kristel Kitsing.

 

Avalike suhete grupp tegeleb valdavalt maleva tutvustamise ja vastavate ürituste korraldamisega. Põhirõhk on uute liikmete värbamisel, meediaga suhtlemisel ning infomaterjalide kujundamisel. 

 

Sama oluliseks peetakse ka olemasolevate liikmete motiveerimist, enese ja teiste liikmete koolitamist, naaberriikides sarnaste organisatsioonidega suhete loomist ning igasuguste vajalike materjalide kogumist – näiteks ülevaatliku maleva tegevust kajastava fotokogu täiendamist.

 

Avalike suhete grupp hoolitseb, et maleva tegevus oleks kajastatud nii Naiskodukaitse kui ka Kaitseliidu kodulehel ning ajakirjas Kaitse Kodu! Samuti on neil head suhted kohalike meediaväljaannetega.

 

Avalike suhete grupi ülesandeks on ka maleva ajaloo jäädvustamine.

FastLion CMS

Virus alustab tegevust avalike

Virus alustab tegevust avalike

Koosolekul arutati avalike suhete grupi tegevusplaane ja pädevust, maleva sümboolikaga meenete soetamist, maleva fotostendide uuendamist, maleva veebilehe küsitluse tagasisidet ja sellekohaseid edasisi samme Maleva tasandi avalike suhete gruppi hakkavad kuuluma nii maleva teavituspealik kui ka üks palgaline töötaja, kaasatakse eriorganisatsioonide avalike suhete huvilisi vabatahtlikke Esmaspäeval kogunesid staapi Naiskodukaitse Viru ringkonna avalike suhete grupi liikmed, maleva teavituspealik, maleva veebilehe looja Alo Karus ja kapten Luhaväli. Koosviibimisel otstustati luua malevasse avalike suhete grupp, kuhu kuuluvad maleva selle eriala aktiivliikmed.

Virus alustab tegevust avalike suhete grupp

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse