Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Naiskodukaitse Viru ringkond valis eilsel aasta suurimal töökoosolekul, ringkonnakogul, ühehäälselt veel järgmiseks kolmeks aastaks esinaisena jätkama Lea Matusorgi. Foto Kristel Kitsing Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia Järgmine → Viru naised Uljastel uljust kasvatamas Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg

Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg

Kristel Kitsing 25. märtsil 2021

Naiskodukaitse Viru ringkond valis eilsel aasta suurimal töökoosolekul, ringkonnakogul, ühehäälselt veel järgmiseks kolmeks aastaks esinaisena jätkama Lea Matusorgi.

Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg
Viru ringkonna esinaisena jätkab Lea Matusorg (fotol). Foto Kristel Kitsing

„Lea kasuks rääkis kindlasti tema senine suur pühendumine, siiras soov ja püüd erinevaid jaoskondi ühtse meeskonnana toimima panna, tahe iga liikme jaoks olemas olla ja teda motiveerida ning üleüldine administreerimisoskus,“ tähendas Viru ringkonna avalike suhete grupi juht Kristel Kitsing, lisades, et tunneb Lead juba kolmteist aastat.

 

Lea viitas oma motivatsioonikirjas, et Viru ringkonna jaoskondade tegevus on nagu ühe käe sõrmed, kus iga sõrm küünitab erisuunda ja selle asemel, et moodustuks üks kindel rusikas, teeb nagu igaüks midagi, aga koostöö teiste jaoskondadega puudub.

 

„Täna võin nentida, et kuigi veel ei ole näha rusikas peopesa, siis osa sõrmi on juba liikumas peopesa poole ja teevad omavahel koostööd läbi erinevate ürituste ja tihedama suhtluse,“ kiitis ta.

 

Veel üheks ametiajaks enda kandidatuuri üles seadmise otsus tuli pikalt kaalutledes. „Peamiseks põhjuseks on see, et soovin ringkonna juhtimise järgmistel valimistel üle anda „sõrmed rusikas“, korrektselt toimivana, et iga liige oleks uhke Naiskodukaitsesse kuulumise üle,“ toonitas ta.

 

Kolme järgmise aasta jooksul on esinaise sooviks arendada ringkonna väljaõppesüsteemi ja jõuda iga liikmeni.  „Et tekiks ühine arusaam sellest, millisesse organisatsiooni kuulume ja mida see endaga kaasa toob ning et iga liige tunnetaks oma vajalikkust,“ selgitas Matusorg.

 

Naiskodukaitse uueks aseesinaiseks valiti Liina Lepiku asemel Mariella Liivak Väike-Maarja jaoskonnast ja uueks juhatuse liikmeks Meelika Villersi asemele Leie Nõmmiste Väike-Maarja jaoskonnast. Juhatuses jätkavad Margit Randveer Väike-Maarja jaoskonnast ja Getter Lindau  Kadrina jaoskonnast.

 

Ringkonnakogul osales 26 hääleõiguslikku naiskodukaitsjat ja kaks külalist.

Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg
Ringkonna tähtsam koosolek peeti virtuaalkeskkonnas. Foto Kristel Kitsing

FastLion CMS

Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab

Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab

Viru ringkonna esinaisena jätkab Lea Matusorg (fotol) Foto Kristel Kitsing „Lea kasuks rääkis kindlasti tema senine suur pühendumine, siiras soov ja püüd erinevaid jaoskondi ühtse meeskonnana toimima panna, tahe iga liikme jaoks olemas olla ja teda motiveerida ning üleüldine administreerimisoskus,“ tähendas Viru ringkonna avalike suhete grupi juht Kristel Kitsing, lisades, et tunneb Lead juba kolmteist aastat Naiskodukaitse Viru ringkond valis eilsel aasta suurimal töökoosolekul, ringkonnakogul, ühehäälselt veel järgmiseks kolmeks aastaks esinaisena jätkama Lea Matusorgi.

Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse