Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viru naised Erna retkel Viru naised Erna retkel Augusti teisel nädalavahetusel toimuvast Erna retkest võttis sel aastal osa ka Naiskodukaitse Viru ringkonna võistkond. Naiskonnas olid Meelika Villers, Pärja Õun, Heli Kikerpill ja Liis Ambos. Läbimiseks valiti skautlik rada, mis on kolmest valikust kõige lihtsam. Esimeseks kogemuseks Erna retkest täpselt paras – mitte liiga raske, kuid parasjagu matkamist ja ülesannete lahendamist. Eesmärgiks oli arendada meeskondlikku tööd ja õppida üksteist paremini tundma. ← Eelmine Naiskodukaitsjad harjutasid suurõnnetuse korral tegutsemist Järgmine → Sügismatk üllatas ülesannetega Viru naised Erna retkel

Viru naised Erna retkel

Liis Ambos 27. augustil 2018

Augusti teisel nädalavahetusel toimuvast Erna retkest võttis sel aastal osa ka Naiskodukaitse Viru ringkonna võistkond. Naiskonnas olid Meelika Villers, Pärja Õun, Heli Kikerpill ja Liis Ambos. Läbimiseks valiti skautlik rada, mis on kolmest valikust kõige lihtsam. Esimeseks kogemuseks Erna retkest täpselt paras – mitte liiga raske, kuid parasjagu matkamist ja ülesannete lahendamist. Eesmärgiks oli arendada meeskondlikku tööd ja õppida üksteist paremini tundma.

Rada alustati laupäeva hommikul kell 10. Aega raja läbimiseks oli maksimaalselt 16 tundi – Viru naiskond läbis selle umbes 8 tunniga. Igale võistkonnale anti kätte kaardid, mille järgi tuli orienteeruda. Kontrollpunktides, mida tuli läbida, anti erinevaid ülesandeid, mis tuli võimalikult edukalt sooritada. Just kontrollpunktides selgus, kui hästi tiim üheskoos toimib. Hea meeskonnatöö eest saadi mitmes kontrollpunktis kiita, mis andis jõudu ja energiat edasi minna ning andes endast maksimumi, sooritada kõik punktid.

Viru naised Erna retkel
Foto autor: Erna matka korraldaja Karin

Meelika sõnul oli meeldejäävaim kontrollpunkt Erna gurmee: „Ei oleks arvanudki, et kõrvits on nii erilise maitsega, et ei tunnegi ära.“ Pärjale meeldisid enim laskmisega seotud ülesanded. Samuti kiitsid naised väga korraldajaid ja punktikohtunikke, kes olid väga sõbralikud, abivalmid ning rõõmsameelsed.

Just tänu heale korraldustiimile saavadki sellised matkad olla nii terviklikud ja mõnusad.

Viru naiskond saavutas Erna matka skautlikul rajal esimese koha. Järgmisel aastal plaanivad Viru naised osa võtta juba keerukamast Tümleri rajast.

Viru naiskond kutsub kõiki matkahuvilisi osa võtma Erna retke skautlikust rajast - täpselt paras katsumus algajatele ernaretkelistele.

FastLion CMS

Viru naised Erna retkel

Viru naised Erna retkel

Rada alustati laupäeva hommikul kell 10 Aega raja läbimiseks oli maksimaalselt 16 tundi – Viru naiskond läbis selle umbes 8 tunniga Augusti teisel nädalavahetusel toimuvast Erna retkest võttis sel aastal osa ka Naiskodukaitse Viru ringkonna võistkond. Naiskonnas olid Meelika Villers, Pärja Õun, Heli Kikerpill ja Liis Ambos. Läbimiseks valiti skautlik rada, mis on kolmest valikust kõige lihtsam. Esimeseks kogemuseks Erna retkest täpselt paras – mitte liiga raske, kuid parasjagu matkamist ja ülesannete lahendamist. Eesmärgiks oli arendada meeskondlikku tööd ja õppida üksteist paremini tundma.

Viru naised Erna retkel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse