Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30.09.2020 Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Väljas on kuldne sügis, päike paistab. . . Meeleolu on üllas, sest kätte on jõudnud jälle Viljandi jaoskonna sünnipäev. Järgmine → Sakala malevas õpiti esmaabi andma Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30. 09. 2020

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30.09.2020

Erle Nõgene Viljandi jaoskonna ase-esinaine 6. okt. 2020

Väljas on kuldne sügis, päike paistab... Meeleolu on üllas, sest kätte on jõudnud jälle Viljandi jaoskonna sünnipäev.

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30.09.2020
Elerin, Daniela, Mari

 Seadsime sammud Loodi poole, sest tegusad Viljandi jaoskonna naised olid organiseerinud Mulgi Savikojas meile mõnusa töötoa ja koos istumise. Kokku tuli meid 12 toredat naist, sealhulgas austasid meid oma kohal olekuga 3 kallist naist Karksi jaoskonnast - Elerin, Mari ja Marge , kes olid vaevaks võtnud tulla meid tervitama sünnipäeva puhul.

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30.09.2020

Ega kaua polnudki jorutamist, kohe pandi laua taha tegutsema ja nii need kunstiteosed hakkasid sündima Mulgi Savikoja juhendaja eestvedamisel. Kes kasutas šabloone, kes pitsi, kes nööpe seebialuste kaunistamiseks, igatahes oli tore meisterdamise tuhin meil kõigil.

Tulemused olid kõigil omanäolised ning kaunid. Nüüd jääb veel oodata, kui saame neid glasuurima minna, siis saame kunstiteosed päriseks koju, ning need jäävad meile meenutama seda kaunist sügisõhtut toredate NKK naiste seltsis. Aitähh naised toreda õhtu eest kõigile, kes võtsid vaevaks kohale tulla. 

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30.09.2020
Fotod: NKK Sakala ringkond

FastLion CMS

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk

Elerin, Daniela, Mari Seadsime sammud Loodi poole, sest tegusad Viljandi jaoskonna naised olid organiseerinud Mulgi Savikojas meile mõnusa töötoa ja koos istumise Kokku tuli meid 12 toredat naist, sealhulgas austasid meid oma kohal olekuga 3 kallist naist Karksi jaoskonnast - Elerin, Mari ja Marge , kes olid vaevaks võtnud tulla meid tervitama sünnipäeva puhul Väljas on kuldne sügis, päike paistab... Meeleolu on üllas, sest kätte on jõudnud jälle Viljandi jaoskonna sünnipäev.

Viljandi jaoskonna sünnipäev ehk Passiivsuspäev 30. 09. 2020

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse