Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas "Midagi ei kao, mis on olemas. Vanadus ei kao. Ta on olemas. Noorus ka ei kao. Ta on olemas. Kõik mis ükskord tuleb, see on olemas…. . " Aitäh Muusika jaoskonnale ürituse eestvedamise eest! ← Eelmine Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel Järgmine → Päikseline sügisjooks Tallinnas Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas

Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas

Maret Valner 20. sept. 2013

"Midagi ei kao, mis on olemas.
Vanadus ei kao. Ta on olemas.
Noorus ka ei kao. Ta on olemas.
Kõik mis ükskord tuleb, see on olemas….."

Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas
Foto autor: Maret Valner

…… need sõnad kumisesid mu peas veel järgmisel päeval ja neile mõtlen siiani.

 

Vanavanemate päeva tähistasid Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad koos oma perede ja lastega 18. septembril meie Uus-Tatari suures saalis.

 

Õhtune programm nägi ette Muusika jaoskonna ansambli etteastet ja Männi lasteaia laste esinemist. Lastega sai ka koos tantsu löödud… Kohe nii kõvasti tantsutas mind üks väike  nelja-viieaastane noorhärra, et poole tantsu pealt avastasin, et  kingapaelad lahti. Muusika jaoskonna etteaste oli väga kena, südamlik ja mõtlemapanev. Valitud repertuaar oli  hästi valitud just vanavanemate päeva jaoks ja võttis ikka pisara silmanurka küll.

Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas
Foto autor: Maret Valner

Loomulikult ei puudunud laualt ka vanaema õunakook ja muud maitsvad küpsetised ja pirukad. Need kadusid laualt kui võluväel, nii maitsvad olid!

 

Käsitöönäitus oli avatud terve õhtu vältel. Seal sai imetleda Muusika jaoskonna liikmete käsitööd ja samuti ka vanu salmikuid, laulu- ja luuletustekogusid.

 

Aitäh Muusika jaoskonnale ürituse eestvedamise eest!

FastLion CMS

Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas

Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas

Foto autor: Maret Valner …… need sõnad kumisesid mu peas veel järgmisel päeval ja neile mõtlen siiani Vanavanemate päeva tähistasid Tallinna ringkonna naiskodukaitsjad koos oma perede ja lastega 18 "Midagi ei kao, mis on olemas.Vanadus ei kao. Ta on olemas.Noorus ka ei kao. Ta on olemas.Kõik mis ükskord tuleb, see on olemas….."

Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse