Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel Nõmme malevkond ja jaoskond 15. september 2013 aastal jääb meelde päevana, kus linnaosarahvas sai ühes ajas ja ruumis tutvuda enamike Nõmme linnaosas tegutsevate spordi- ja vabaajaorganisatsioonidega. ← Eelmine Meditsiini- ja kriisiabi grupi põnev täiendõpe Järgmine → Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel

Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel

Nõmme malevkond 15. sept. 2013

15. september 2013 aastal jääb meelde päevana, kus linnaosarahvas sai ühes ajas ja ruumis tutvuda enamike Nõmme linnaosas tegutsevate spordi- ja vabaajaorganisatsioonidega.

Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel

Kohal oli Mart Poomi Jalgpallikool, Irina Kikkase võimlemisklubi, Nõmme kergejõustiku- ja karateklubid, Nõmme seikluspark, Tsirkuseklubi Folie, KL Tallinna Maleva Nõmme malevkond ja Naiskodukaitse Nõmme jaoskond.  Nimetatud organisatsioonidega olid tutvuma tulnud nimekad ja vähemnimekamad Nõmme elanikud koos peredega. Üheskoos selgitati välja  Nõmme sportlikum pere.

 

Perevõistkonnad koosnesid kahest lapsevanemast ja vähemalt ühest lapsest. Nõmme malevkonna võistlusalas pidi ära arvama / visuaalselt hindama erinevate tulirelvade pikkusi (enamasti kasutati mõõdupuuna pere pesamunasid), leidma kaardilt koordinaatide järgi objekte ning kasutama maskeerimiseks õiges vahekorras camo-värve (roheline, pruun, must).

Lisaks oli malevkonna telgi kõrval väljas relva- ja üksiksõdurivarustuse näitus, mõned sõidukid ning janu kustutamiseks sõdurivesi.

 

Organisatsiooni esindasid lisaks malevkonna liikmetele ka  Naiskodukaitse Nõmme jaoskonna ja Kodutütarde Nõmme rühma esindajad, kes said tutvustada oma üksuste tegevusi ning vastata kohalolnute küsimustele. Kes rahvarohkuse tõttu ei saanud oma küsimust küsida, said ideid ja mõttekohti ülesseatud infotahvlilt, kus oli vaadata tegevusi tutvustavaid pildikollektsioone ning lugeda Kaitseliidu ja sellega liitumise põhjustest.

 

Meeleolukas päev jättis sooja tunde hinge kõigile ning loodetavasti sütitas huvi Kaitseliidu vastu nii mõnegi poisikese või tema isa südames.

Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel

FastLion CMS

Nõmme malevkond ja jaoskond

Nõmme malevkond ja jaoskond

Kohal oli Mart Poomi Jalgpallikool, Irina Kikkase võimlemisklubi, Nõmme kergejõustiku- ja karateklubid, Nõmme seikluspark, Tsirkuseklubi Folie, KL Tallinna Maleva Nõmme malevkond ja Naiskodukaitse Nõmme jaoskond Nimetatud organisatsioonidega olid tutvuma tulnud nimekad ja vähemnimekamad Nõmme elanikud koos peredega 15. september 2013 aastal jääb meelde päevana, kus linnaosarahvas sai ühes ajas ja ruumis tutvuda enamike Nõmme linnaosas tegutsevate spordi- ja vabaajaorganisatsioonidega.

Nõmme malevkond ja jaoskond nõmmekate keskel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse