Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Päikseline sügisjooks Tallinnas Päikseline sügisjooks Tallinnas 8. septembril toimus taaskord uue suure osalejate rekordi saavutanud SEB Tallinna maraton. Naiskodukaitsjaid jagus nii poolmaratonile, 10 km distantsile kui ka 10 km kepikõndijate hulka. Kõik sportima ning järgmise aasta sügisjooksu stardis näeme! Meie jooksjad ← Eelmine Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas Järgmine → Järvamaal patrullimas Päikseline sügisjooks Tallinnas

Päikseline sügisjooks Tallinnas

Maris Soonsein 23. sept. 2013

8. septembril toimus taaskord uue suure osalejate rekordi saavutanud SEB Tallinna maraton. Naiskodukaitsjaid jagus nii poolmaratonile, 10 km distantsile kui ka 10 km kepikõndijate hulka.

Tiheda programmiga jooksunädalavahetus algas juba laupäeval, kui linn täitus vudivate ja naerusuiste lastega. Kindlasti oli nende hulgas palju tulevasi sportlikke naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi. Pühapäeval olid aga kavas tõsisemad distantsid, kus selgitati välja ka Eesti meistrid. 

 

Tegemist on väga vahva üritusega, soovitan kõigil sellel osaleda. Ilmselt on juba kulunud väide, et sügisjooks on nagu sportlaste laulu- ja tantsupidu, aga tõepoolest selline tunne tekib stardipauku oodates küll: tuhandete teistega õhinas ühine soojendusvõimlemine stardikoridoris, innustav kõne ja rajale saatmine, aplaus nii rajale minejatelt kui ka kaasa elama tulnutelt… Võistlemine enda ja teistega ning pärast pingutusi paistabki juba finišikoridor, mis on ääristatud rõõmsate ergutajate ja plaksutajatega. Kuigi osalejamedali saavad kõik pool- ja täismaratoni lõpetajad, on siiski kaela medali järele painutades väga tähtis tunne.


Naiskodukaitset esindasid sel aastal järgmised liikmed ja nende sõbrad: Maret Valner, Tiina Roos, Liina Sooäär, Maire Iro, Airika Troost, Velli Ehasalu, Kaie Kasemets, Elle Tikki, Kristiina Hõbemägi, Tairi Välinurm, Kristina Palk, Kerttu Soom, Airi Tooming, Maarja Purik, Tiina Kirsipuu, Jasmin Raudsepp, Liana Rumvolt, Triin Kravets, Kadi Jaarma, Indrek Roos, Valjo Tooming, Helen Heinmaa, Heleri Parkala, Liis Truve, An¾elika Kütt, Margus Kütt, Ireena Mähar ja Kristina Fuks-Kuus.

 

Niisiis, kõik sportima! Juba oktoobri alguses ootavad vallutamist Tartu tänavad (http://www.tartumaraton.ee/12-11-2013-tartu-linnamaraton), kuu lõpus aga Haanja100 Jala (http://www.haanja100.ee/et/haanja-jala-100-2013-juhend) ja detsembri alguses jälle võimalus joosta (jah, just nimelt joosta keset talve päkapikkude rõõmuks!) pool- ja täismaratoni distantsi Vändras talvemaratonil (http://www.mispo.ee/Mispo-Maraton). Suusa- ja uisuüritustest rääkimata.

 

Kõik sportima ning järgmise aasta sügisjooksu stardis näeme!

Päikseline sügisjooks Tallinnas
Meie jooksjad

FastLion CMS

Päikseline sügisjooks Tallinnas

Päikseline sügisjooks Tallinnas

Tiheda programmiga jooksunädalavahetus algas juba laupäeval, kui linn täitus vudivate ja naerusuiste lastega Kindlasti oli nende hulgas palju tulevasi sportlikke naiskodukaitsjaid ja kaitseliitlasi 8. septembril toimus taaskord uue suure osalejate rekordi saavutanud SEB Tallinna maraton. Naiskodukaitsjaid jagus nii poolmaratonile, 10 km distantsile kui ka 10 km kepikõndijate hulka.

Päikseline sügisjooks Tallinnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse