Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tuulike Mölder-kes kunagi ei ütle ''EI'' kui asi on tema võimuses. Tuulike Mölder-kes kunagi ei 6. jaanuaril 2018 kuulutati välja aasta naiskodukaitsja. Põlva ringkonda esindas seekord Põlva ringkonna aasta naiskodukaitsja - Tuulike Mölder. ← Eelmine Looming heategevuseks Järgmine → Põlva ringkonna juhtide aastalõpp Tuulike Mölder-kes kunagi ei ütle ''EI'' kui asi on tema võimuses.

Tuulike Mölder-kes kunagi ei ütle ''EI'' kui asi on tema võimuses.

8. jaan. 2018

6. jaanuaril 2018 kuulutati välja aasta naiskodukaitsja. Põlva ringkonda esindas seekord Põlva ringkonna aasta naiskodukaitsja - Tuulike Mölder.

Aktiivse naiskodukaitsjana tegutses Tuulike esialgu Harju ringkonnas kuni 2004. aastani, mil ta naasis oma kodukanti Põlvamaale. Ta oli Põlva ringkonna Kanepi jaoskonna üks asutajaliikmetest ning selle esinaine. Möödunud aastal taaslavastas ta organisatsiooni juubeliaasta puhul Naiskodukaitse teemalise näidendi „Minu kohus“. Tema eestvedamisel korraldatakse rahvamatku, ta on esmaabi ning organisatsiooniõpetuse instruktor.

 

Kanepi jaoskonna liikmed on tema kohta öelnud järgmist:
Tuulike on inimene, kes suudab genereerida pidevalt midagi uut.
Ta on inimene, kes on panustanud suure osa oma vabast ajast naiskodukaitse tegevusse.
Tuulike on üks väga hakkaja naisterahvas, kes kunagi ei ütle "EI" kui asi on tema võimuses.

Tuulike Mölder-kes kunagi ei ütle ''EI'' kui asi on tema võimuses.
Tuulike Mölder Põlva ringkonna aasta naiskodukaitsja. Foto: NKK Põlva ringkond.

FastLion CMS

Tuulike Mölder-kes kunagi ei

Tuulike Mölder-kes kunagi ei

Aktiivse naiskodukaitsjana tegutses Tuulike esialgu Harju ringkonnas kuni 2004 aastani, mil ta naasis oma kodukanti Põlvamaale 6. jaanuaril 2018 kuulutati välja aasta naiskodukaitsja. Põlva ringkonda esindas seekord Põlva ringkonna aasta naiskodukaitsja - Tuulike Mölder.

Tuulike Mölder-kes kunagi ei ütle ''EI'' kui asi on tema võimuses.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse