Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid 5. märtsil toimus Kaitseliidu peastaabis Naiskodukaitse Tallinna ringkonnakogu, kus esinaine Anneli Looken andis ülevaate 2018. a tegevusest. aprillil Nõmme turul Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane

Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane

6. märtsil 2019

5. märtsil toimus Kaitseliidu peastaabis Naiskodukaitse Tallinna ringkonnakogu, kus esinaine Anneli Looken andis ülevaate 2018. a tegevusest.

Eelmisele aastale tagasi vaadates on hea meel tõdeda, et Tallinna ringkonda võeti vastu 19 uut tegevliiget ja üks toetajaliige, mis tõstis ringkonna liikmete arvu 312-ni. Kaitseliidu ülema aastakäsk on suures osas täidetud, koostöö Kaitseliiduga on jätkuvalt hea, baasväljaõppe läbimine ja erialagruppidesse kuulumine on hea. Õppusel SIIL osales 197 Tallinna naiskodukaitsjat staabiassistentide, formeerijate, toitlustajate ja meedikutega ning tsiviil-militaarkoostöö (CIMIC) raames. Samuti osaleti Kaitsejõudude paraadil ja Võidupüha paraadil. Aktiivselt panustati “Anname au!” kampaaniasse. Tallinna naiskond osales kolmel üleriigilisel võistlusel – koormusmatkal ning esmaabi ja välitoitlustuse erialavõistlustel –, kusjuures välitoitlustuses saavutati auhinnaline kolmas koht.

 

Tallinna ringkonna 2019. a suurimad ülesanded saavad lisaks tavapärasele tegevusele olema ohutushoid ja evakuatsioon.  Naiskodukaitse mälestuspäev toimub 21. aprillil, mil avatakse mälestustahvel Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esimesele esinaisele Anna Tõrvand-Tellmannile. Korraldatakse Tallinna ringkonna suvepäevad koos enesekaitselaagriga, Xena reid, osaletakse Juuniküüditamise ohvrite mälestuspäeval, Eesti lipu päeval, juba on edukalt osaletud Vabariigi aastapäeva paraadil. Aasta jooksul pakutakse Tallinna jaoskonnas viit baasväljaõpet: juba toimunud organisatsiooniõpe (veebruaris), esmaabi (6.–7. aprillil), ohutushoid (25.–26. mail), sõdurioskused (23.–25. augustil) ja toitlustus (12.-13. oktoobril). Erialagrupid korraldavad erialast täiendõpet.

 

Ringkonnakogu üheks osaks on alati ka valimised. Uueks juhatuse liikmeks valiti Jette Karmin Nõmme jaoskonnast, asendusliikmeks Karin Kaup-Lapõnin Toompea jaoskonnast ning revisjonikomisjoni liikmeteks Tiina Kirsipuu Akadeemilisest ja Katri Lindau Lääne jaoskonnast.

Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane
Tallinna Ringkonnakogu 5. märtsil 2019

FastLion CMS

Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid

Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid

Eelmisele aastale tagasi vaadates on hea meel tõdeda, et Tallinna ringkonda võeti vastu 19 uut tegevliiget ja üks toetajaliige, mis tõstis ringkonna liikmete arvu 312-ni Kaitseliidu ülema aastakäsk on suures osas täidetud, koostöö Kaitseliiduga on jätkuvalt hea, baasväljaõppe läbimine ja erialagruppidesse kuulumine on hea 5. märtsil toimus Kaitseliidu peastaabis Naiskodukaitse Tallinna ringkonnakogu, kus esinaine Anneli Looken andis ülevaate 2018. a tegevusest.

Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse