Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Anname au 6. aprillil Nõmme turul Anname au 6 aprillil 6. aprillil algab taas Sinilille kampaania “Anname au”, millega toetatakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane. Naiskodukaitse Tallinna ringkond kutsub kõiki sel hommikul Nõmme turule, kus tutvustatakse kampaaniat ning on võimalik toetuse eest soetada erinevaid Sinilille meeneid. aprilli hommikul Nõmme turule ning anname üheskoos veteranidele au! Heategevus Koostöö Sinilillekampaania ← Eelmine Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esimese esinaise mälestustahvli avamine Anname au 6. aprillil Nõmme turul

Anname au 6. aprillil Nõmme turul

5. aprillil 2019

6. aprillil algab taas Sinilille kampaania “Anname au”, millega toetatakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane. Naiskodukaitse Tallinna ringkond kutsub kõiki sel hommikul Nõmme turule, kus tutvustatakse kampaaniat ning on võimalik toetuse eest soetada erinevaid Sinilille meeneid.

Anname au 6. aprillil Nõmme turul
Naiskodukaitsjad Sinilille kampaania ajal. Foto: Birgit Vaarandi

Naiskodukaitsjad on kohal kell 10-12, linnarahvaga on kohtumas ka Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis, kultuurinõunik Liisa Salak ning Nõmme Vaba Aja Keskuse juhataja Külli Tatter.

 

Kampaaniat korraldab Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega. Tänavu kevadel aitavad Sinilille sümboolika müügist kogutavad annetused lisaks veteranide spordi- ja õppetegevuse toetamisele ka:

  • soetada taastusravi seadmeid Lõuna-Eesti Haigla SA-l ;
  • toetada MTÜ Peaasjad tegevust vaimse tervise arendamisel;
  • rajada välijõusaali Võru linna
  • toetada Eesti Invaspordi Liidu istevõrkpalli treeninguid ja turniiridel osalemist.

 

Rohkem infot kampaania kohta leiad http://annameau.ee/

 

Tule 6. aprilli hommikul Nõmme turule ning anname üheskoos veteranidele au!

Anname au 6. aprillil Nõmme turul

FastLion CMS

Anname au 6 aprillil

Anname au 6 aprillil

Naiskodukaitsjad Sinilille kampaania ajal Foto: Birgit Vaarandi Naiskodukaitsjad on kohal kell 10-12 , linnarahvaga on kohtumas ka Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis , kultuurinõunik Liisa Salak ning Nõmme Vaba Aja Keskuse juhataja Külli Tatter 6. aprillil algab taas Sinilille kampaania “Anname au”, millega toetatakse Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane. Naiskodukaitse Tallinna ringkond kutsub kõiki sel hommikul Nõmme turule, kus tutvustatakse kampaaniat ning on võimalik toetuse eest soetada erinevaid Sinilille meeneid.

Anname au 6. aprillil Nõmme turul

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse