Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Toompea jaoskonna üldkoosolek toimus 5. veebruaril Kaitseliidu peastaabi ruumides. Tõdeti, et koostöö Toompea malevkonnaga on jätkuvalt väga hea. Üldkoosolekul kinnitati 2018. aasta tegevusaruanne, kuulati ära revisjonikomisjoni aruanne ning võeti vastu 2019. a tegevusplaan. Samuti toimusid valimised, mis suuri muutusi kaasa ei toonud. Vabatahtlikud juhid ← Eelmine Naiskodukaitse Tallinna ringkond tunnustas aastapäevaüritusel parimaid Järgmine → Tallinna ringkonnakogu tegi kokkuvõtteid ja plaane Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid

Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid

8. veebr. 2019

Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Toompea jaoskonna üldkoosolek toimus 5. veebruaril Kaitseliidu peastaabi ruumides. Tõdeti, et koostöö Toompea malevkonnaga on jätkuvalt väga hea. Üldkoosolekul kinnitati 2018. aasta tegevusaruanne, kuulati ära revisjonikomisjoni aruanne ning võeti vastu 2019. a tegevusplaan. Samuti toimusid valimised, mis suuri muutusi kaasa ei toonud.

Jaoskonna esinaine Merike Jürjo esitas 2018. aasta tegevusaruande, mille jaoskond ühehäälselt heaks kiitis. Jaoskonna liikmed on aasta jooksul palju jõudnud ja teinud. Meie jaoskonna liikmetest on komplekteeritud kergjalaväekompanii ehk nn rohelise kompanii väliköögi naiskond, formeerimis- ja meditsiinigrupp. Lisaks komplekteerisime ka malevkonna sisekaitsekompanii ehk nn kollase kompanii formeerimis- ja meditsiinigrupi. Suurõppusel SIIL oli meie jaoskonnast väljas 20 inimest. Kaitseliidu Toompea malevkonna poolt käis naisi toetuse tänamas malevkonna pealik ltn Ilmar Raag, kes kiitis, et üle Eestis ei ole ühelgi üksusel nii head kööki kui Toompea malevkonnal.

 

Eelmisel aastal korraldas Toompea jaoskond oma kultuuriürituse Ääsmäel ning traditsioonilise Kaitseliidu Toompea malevkonna ja Naiskodukaitse Toompea jaoskonna piduliku tõotuse andmise Toompea lossi Valges saalis. Meie jaoskonnast andis tõotuse kaks liiget. Jätkus ka Naiskodukaitse Tallinna ringkonna mälestuspäeva korraldamise traditsioon, mida seekord Maarjamäe lossis korraldati. Lisaks toimusid regulaarsed ümarlauad, mida võib mentorluse üheks vormiks lugeda. Esinaine tänas annetajaid, kelle toel toimus traditsiooniline Tallinna Laste Turvakodule mõeldud heategevusüritus. Lastele kingiti kinkekaardid Mustamäe Elamusspaasse.

 

Juhatus on aasta jooksul teinud tublit tööd liikmeskonna andmete korrastamisel, erilise tähelepanu all on olnud passiivsed liikmed. Uutest üritustest: järgmisest aastast lisandub baasväljaõpesse ka ohutushoiu moodul.

 

Tulevikku vaadates kinnitati ühehäälselt Toompea jaoskonna 2019. a ürituste plaan. Sel aastal kavatseb jaoskond avada mälestustahvli Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esimesele esinaisele Anna Tõrvand-Tellmannile.

 

Revisjonikomisjoni esinaine Karin Kaup Lapõnin esitas jaoskonna 2018. aasta revideerimisaruande. Revisjonikomisjoni uueks liikmeks valiti Ruth Kulbas, kes oli aasta keskel astunud revisjonikomisjoni tööle asendusliikmena, uueks asendusliikmeks  valiti Merje Roosimägi.

 

Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid

FastLion CMS

Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid

Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid

Jaoskonna esinaine Merike Jürjo esitas 2018 aasta tegevusaruande, mille jaoskond ühehäälselt heaks kiitis Naiskodukaitse Tallinna ringkonna Toompea jaoskonna üldkoosolek toimus 5. veebruaril Kaitseliidu peastaabi ruumides. Tõdeti, et koostöö Toompea malevkonnaga on jätkuvalt väga hea. Üldkoosolekul kinnitati 2018. aasta tegevusaruanne, kuulati ära revisjonikomisjoni aruanne ning võeti vastu 2019. a tegevusplaan. Samuti toimusid valimised, mis suuri muutusi kaasa ei toonud.

Toompea jaoskond tegi aastakokkuvõtteid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse