Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sügisene orienteerumine Sügisene orienteerumine Lääne jaoskond korraldas 22. septembril orienteerumise praktikapäeva, kus osales peale korraldajate veel 15 inimest, kellest seitse olid kodutütred. Järgmiste kohtumisteni! Orienteerujate abimees ← Eelmine Vanavanemate päev Tallinna ringkonnas Järgmine → Järvamaal patrullimas Sügisene orienteerumine

Sügisene orienteerumine

Berit Cavegn 23. sept. 2013

Lääne jaoskond korraldas 22. septembril orienteerumise praktikapäeva, kus osales peale korraldajate veel 15 inimest, kellest seitse olid kodutütred.

Veel eelmisel õhtul käis Maarja [Purik, üks korraldajatest] raja läbi ja kinnitas puude külge orienteerumismängu punktid. Kuna ükski kaasavõetud teibirullidest kleepuda ei tahtnud, pidi ta siltide ülevalpüsimise nimel ohverdama hoopis oma plaastrirulli.

 

Hommikul kell kümme saime kokku Stroomi rannahoone juures. Päev algas instruktaa¾i ning kaardi ja maa-ala tutvustamisega Maarja poolt ning kohe pärast kõhu kinnitamist läksid meeskonnad rajale (kokku oli neli meeskonda). Igas punktis ootas võistlejaid ülesanne, kas siis praktiline või teoreetiline küsimus. Metsas keegi ära ei eksinud ja hädasolevate orienteerujate kõnesid ei tulnud. Poolteist tundi hiljem tuli esimene võistkond juba tagasi. Ka ülejäänusid ei pidanud kaua ootama.

 

Finišis ootasid võistlejaid kuum tee ning näksid.

 

Kuna olime varajased lõpetajad, saime arutleda erinevatel teemadel. Palju käidi välja mõtet, et sellist pisikest orienteerumist ehk hommikust jalutuskäiku võiks rohkemgi korraldada. Kohavalik oli hea ja raja ülesehitus ka mõnusa kergusega. See on hea orienteerumisalaste oskuste harjutamiseks.

 

Üritus kulges hästi, materjale jagus ja ilmaga vedas.

Järgmiste kohtumisteni!

Sügisene orienteerumine
Orienteerujate abimees

FastLion CMS

Sügisene orienteerumine

Sügisene orienteerumine

Veel eelmisel õhtul käis Maarja [Purik, üks korraldajatest] raja läbi ja kinnitas puude külge orienteerumismängu punktid Kuna ükski kaasavõetud teibirullidest kleepuda ei tahtnud, pidi ta siltide ülevalpüsimise nimel ohverdama hoopis oma plaastrirulli Lääne jaoskond korraldas 22. septembril orienteerumise praktikapäeva, kus osales peale korraldajate veel 15 inimest, kellest seitse olid kodutütred.

Sügisene orienteerumine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse