Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaal patrullimas Järvamaal patrullimas Möödunud nädalavahetusel, 28. -29. september, toimus Järva Maleva patrullvõistlus "Sügis 2013". Kohal oli ka Tallinna naiste võistkond, kuhu kuulusid Katriin Ivanov (Kalevi malevkond), Evelin Olup (Kalevi malevkond), Liia Laas (Männiku malevkond) ja Airika Troost (Lääne jsk). Foto: Viktor Ivanov ← Eelmine Päikseline sügisjooks Tallinnas Järgmine → Reisi targalt Järvamaal patrullimas

Järvamaal patrullimas

Airika Troost 1. okt. 2013

Möödunud nädalavahetusel, 28.-29.september, toimus Järva Maleva patrullvõistlus "Sügis 2013". Kohal oli ka Tallinna naiste võistkond, kuhu kuulusid Katriin Ivanov (Kalevi malevkond), Evelin Olup (Kalevi malevkond), Liia Laas (Männiku malevkond) ja Airika Troost (Lääne jsk).

Neljaliikmelistel võistkondadel tuli ligi 30-tunnise võistluse käigus läbida mööda kontrollpunkte liikudes ligemale 60 kilomeetrit, hoidudes läbi kogu trassi ka vastutegevuse ees, mis võistlejate elu kibedaks püüdis teha. 

 

Kontrollpunktides tuli võistkondadel täita erinevaid sõdurioskusi ning head meeskonnatööd nõudvaid ülesandeid, mille alusel selgitati välja parim võistkond. Muuhulgas tuli tänavu näidata oskusi esmaabi andmises, jõe ületamises, takistusriba läbimisel, nii sportpüstolist kui ka liikuvast BTRist laskmisel, miinipilduja üles seadmises ning tule tellimises, hoone vallutamises ning mitmetes erinevates füüsilist vastupidavust nõudvates ülesannetes.   

Järvamaal patrullimas
Tuletellimine.Foto: Viktor Ivanov
Järvamaal patrullimas
Foto: Vikor Ivanov

Kõige enam punkte andvaks ülesandeks oli võistkondadele aga öine luureülesanne, mille käigus tuli luurata ülesseatud ja valvatud laagriala ning täita selle kohta detailne luureraport. Tänavune võistlus oli suurepäraselt korraldatud ning mitmekülgsete huvitavate ülesannetega, mis võistlejate poolt ainult kiidusõnu sai. 

 

Võistlust alustas 12 võistkonda ja lõpetas 11, kellest kolm olid viimaks kolmeliikmelised, seda ka meie. Lõppkokkuvõttes saavutati auväärne kuues koht.  Kuid olime ikkagi ainuke naiskond!

Järvamaal patrullimas
Meie naiskond.Foto: Viktor Ivanov
Järgmine →
Reisi targalt

FastLion CMS

Järvamaal patrullimas

Järvamaal patrullimas

Neljaliikmelistel võistkondadel tuli ligi 30-tunnise võistluse käigus läbida mööda kontrollpunkte liikudes ligemale 60 kilomeetrit, hoidudes läbi kogu trassi ka vastutegevuse ees, mis võistlejate elu kibedaks püüdis teha Kontrollpunktides tuli võistkondadel täita erinevaid sõdurioskusi ning head meeskonnatööd nõudvaid ülesandeid, mille alusel selgitati välja parim võistkond Möödunud nädalavahetusel, 28.-29.september, toimus Järva Maleva patrullvõistlus "Sügis 2013". Kohal oli ka Tallinna naiste võistkond, kuhu kuulusid Katriin Ivanov (Kalevi malevkond), Evelin Olup (Kalevi malevkond), Liia Laas (Männiku malevkond) ja Airika Troost (Lääne jsk).

Järvamaal patrullimas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse