Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal Side- ja staabi erialavõistlus 22. ja 23. septembril toimus Raplamaal Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus. Võistlus toimus patrullvõistluse vormis ning esindatud olid kõigi 15 ringkonna 4-liikmelised naiskonnad. Võistlus sai alguse reede õhtul Kaiu lasketiirus laskmisvõistlusega ning lõppes laupäeva õhtul traatside ülesannetega. Foto: Ave Proos ← Eelmine Võsul on nii seiklust kui puhkust Järgmine → Minu naine on naiskodukaitsja Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

8. okt. 2017

22. ja 23. septembril toimus Raplamaal Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus. Võistlus toimus patrullvõistluse vormis ning esindatud olid kõigi 15 ringkonna 4-liikmelised naiskonnad. Võistlus sai alguse reede õhtul Kaiu lasketiirus laskmisvõistlusega ning lõppes laupäeva õhtul traatside ülesannetega.

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal
Jõe ületamiseks valmistumas. Foto: Aive Kivioja

Kuna ilmataadiga on Rapla ringkonnal ilmselgelt head suhted, siis laupäevane soe ja päikseline ilm oli justkui loodud 25 kilomeetri läbimiseks. Võistlus koosnes kolmest erinevast võistlusrajast, kus tuli lahendada 16 ülesannet. Ülesannete hulgas oli staabiassistentidele nii ootuspäraseid kui ka üllatavaid tegevusi. Tõenäoliselt tekitasid võistlejates kõige enam põnevust ja elevust jõe ületamine köie ja rakmetega ning traatside jaoks traadi vedamine maastikul, muuhulgas läbi väikese karstikoopa. Keeruliseks osutus ülesanne, kus muusikapalast tuli dekodeerida morsesõnum, sellega said hakkama vaid kaks võistkonda 15-st. 

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal
Foto: Ave Proos

Kui algne võistlusinfo sisaldas ka vastutegevust võistlusrajal, siis avamispäeva õhtul selgus, et tegemist on siiski mitteametliku vastutegevusega. Kurjemad neist olid targu ketti pandud, leebema iseloomuga vastutegevus nautis karjamaal kosutavat suutäit ja päikselist ilma ning kuuekümnest ringimüttavast staabiassistendist ei lasknud nad ennast küll kuidagi segada.

 

Tänu ilusale ilmale, põnevatele ülesannetele, toredale seltskonnale ning korraldajate heale tööle möödus pea 12-tunnine võistluspäev kiirelt ja huvitavalt, jättes jalgadesse mõnusa väsimuse ning hinge suure hulga motivatsiooni edaspidiseks.

 

Võidukas oli seekord Võrumaa naiskond, teise koha sai Tartu ning kolmanda koha Tallinna ringkonna esindus. Saavutasime 7. koha ning nautisime võidurõõmu iseenda ning seljataha jäänud võistkondade üle. Siiski, heast saavutusest olulisemaks pean võimalust osaleda sellel võistlusel ning hindamatuks pean meie võistkonna positiivsust, rõõmsameelsust ning ühtehoidmistunnet.

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal
Jõgeva ringkonna võistkond. Foto: Ave Proos

FastLion CMS

Side- ja staabi erialavõistlus

Side- ja staabi erialavõistlus

Jõe ületamiseks valmistumas Foto: Aive Kivioja Kuna ilmataadiga on Rapla ringkonnal ilmselgelt head suhted, siis laupäevane soe ja päikseline ilm oli justkui loodud 25 kilomeetri läbimiseks 22. ja 23. septembril toimus Raplamaal Naiskodukaitse side ja staabi erialavõistlus. Võistlus toimus patrullvõistluse vormis ning esindatud olid kõigi 15 ringkonna 4-liikmelised naiskonnad. Võistlus sai alguse reede õhtul Kaiu lasketiirus laskmisvõistlusega ning lõppes laupäeva õhtul traatside ülesannetega.

Side- ja staabi erialavõistlus Raplamaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse