Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019 Sakala ringkonna aasta tiitlid Ringkonna juhatus tunnustas liikmeid lisaks aasta naiskodukaitsjale kümne erineva tiitliga Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja ← Eelmine Pidupäeval Sakala ringkonnas Järgmine → Helkuriga sõbraks 2019 Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019

Ringkonna juhatus tunnustas liikmeid lisaks aasta naiskodukaitsjale kümne erineva tiitliga

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • “Aasta tegija” 

Ta on liige, kes teeb kõike ülima pühendumisega. Meie aasta tegija on liige, keda jagub igale poole nii Naiskodukaitse kui ka Kaitseliidu üritustele. Ta on hea kuulaja, mõistev ja toetav. Hindamatu on ta panus liikmete värbamisel, kuid vähem kaalukam pole ka liikmete tegevuses hoidmine. Ta on liige, kelle silmad löövad särama iga uue väljakutse peale - tema vastus on teada - TEEME ÄRA. Ja mis kord ettevõetud, see ka tehtud saab! Kõige muu kõrvalt leiab ta aega oma teadmiste ja oskuste täiendamiseks erinevatel koolitustel ning jagab meeleldi oma kogemusi instruktorina. Käesoleval aastal on ta tegelenud ringkonna multimeedia kanalite ja digilahenduste kasutusele võtmise ja juurutamisega, ta on lihtsalt tegija!

Aasta tegija 2019 on JANE KOITLEPP

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • “Aasta tõusev täht” 

Ta on liige, kes juba 15 aastat toimetab justkui salamahti, ilma suure kärata, lihtsalt tuleb ja teeb. Tema tegevuses on olnud aktiivsemaid ja vähem aktiivsemaid perioode, kuid selel aastal on ta silma paistnud eriti suure pühendumisega, julgedes võtta vastutust ja kohustusi, panustades agaralt juhatuse tegemistes ning lüües kaasa erinevatel üritustel. Ta on taas särama löönud.
Aasta tõusev täht on: HELINA EELMAA

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • “Käbe kulbikeerutaja” 

Selle aastane käbe kulbikeerutaja on silma jäänud kui hunt kriimsilm, teda jagub igale poole. Ta on liige, kelle näolt iial ei kao naeratus, kellel jätkub  alati toetust ja mõistmist kaasvõitlejate jaoks. Liige, kellele võid loota ja kes on nõus kasvõi kogu töö ihuüksi ära tegema. Ta teeb seda kõike südamest ja suure südamega. Ja nalja mõistab ka, tema on liige, keda võid ka sina Jakobsoni tänaval kõndides kuulda, sest just sellise nakkava naeruga loeb ta tema postkasti potsatanud Naiskodukaitse kirju ja kohe on nõus ka kaasa lööma. 
Käbe kulbikeerutaja 2019 on DANIELA ERIT

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • “Aasta roheline” 

Aasta roheline on liige, kes sel aastal rohkem tunde metsas kui kodus veetis. Ta on liige, kes pakatab energiast ning ükski asi pole tema jaoks ületamatu. Kui ta midagi ette võtab, siis sellest ta ka läbi pureb. Sel aastal läbis ta mahuka Nooremallohvitseri 23. kursuse Kaitseliidus, sooritades lõpuharjutuse Kotkalennul. Et pausi vahele ei tuleks, alustas ta kohe pärast seda laskur-sanitari kursusega, ta on tõesti väsimatu. 

Aasta roheline 2019 on VIKA ZIEDS

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • Aasta ideedegeneraator” 

Tema puhul võib julgelt väita, et tegu on multitalendiga. Tänu laiale silmaringile ja suurele elukogemuste pagasile pole tema leidlikel ideedel piire. Kuigi uusi ideid võib ta tulistada valimata nii aega kui kohta, siis väidetavalt parimad ideed pidavat tal  tulema hoopis saunalaval. Ka see, veidi pöörane idee, meisterdada ise Naiskodukaitse aastapäevaks 150 martsipanist maasikat - pärines just temalt. Ja tagasiside oli väga positiivne, südantsoojendav mälestus Viljandist. Ta armastab öelda, et kõik on võimalik nende jaoks, kes on nõus proovima. Ja tal endal seda jõudu ja indu uuteks väljakutseteks jagub. Ta on alati valmis kuulama, aitama ja sobilikke lahendusi leidma. “Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!” ja “kõik on hästi!", on tema moto.
Aasta ideedegeneraator on KAI KANNISTU.

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  •  “Aasta õppur” 

Ta on liige, kes midagi poole vinnaga ei tee. Kui ta juba midagi ette võtab, siis ta tahab et see saaks võimalikult hästi tehtud. Kui selleks puuduvad tal teadmised, siis ta uurib ja täpsustab ning ilmselt üsna pea avastame ta mõnelt kursuselt tarkust taga nõudmas. Temas pulbitseb kustumatu teadmistejanu. Kaaslased kirjeldavad teda kui liiget, kelle peale saab alati kindel olla. Hea huumorimeelega ja üsna kindel, et kui ta juba välja tulnud on, siis on tal kaasas villased sokid ja jahimeestevorst- ALATI PEAB VALMIS OLEMA! 
Aasta õppur 2019 on MARI MESIPUU 

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • Tiitel “198” 

See tiitel on väljavändatud. Sest just niipalju kilomeetreid väntas ta, et Naiskodukaitse aastapäevale pühendatud rattamatk, Sakala ringkonnas vääriliselt korraldatud saaks. Eesmärgiks läbida järjest 92 kilomeetrit. Vaatamata suurepärasele eeltööle, ei tahtnud ta midagi juhuse hooleks jätta. Nii viiski ta hommikul lapsed lasteaeda, lehvitas kasvatajatele ning teatas, et läheb teeb nüüd rattaga tiiru ümber Võrtsjärve. Justkui oleks see kaevulkäik. Mõeldud, tehtud! Ilma eelneva ettevalmistuseta väntas ta 106 kilomeetrit oma kolmekäigulise rattaga, pakiraamil lasteiste tuult trotsimas. Pidi ju kiirustama, laps ootas lasteaiast koju toomist. Teisel ringil saatsid teda juba mitmed Sakala ringkonna naised, kes finišisse jõudes olid küll õnnelikud, kuid mitte valmis koheselt uuele ringile minema.
See  kange Eesti naine nr 198 on KAROLIINA MAISLA 

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • Aasta üllataja”

Ta on liige, kes toimetab nii vaikselt, et tihti näeme alles registreerimislehelt, et ta kohal oli. See ei tähenda, et tema panus väiksem oleks: sitkust, julgust ja pealehakkamist tal jagub. Ta ei karda võtta vastu uusi väljakutseid ja miski pole tema jaoks ületamatu. Sama mängleva kergusega läbib ta nii instruktori kursuse kui ka Naiskodukaitse koormusmatka. Kaaslased ütlevad, et ta on väga kange Eesti naine heas mõttes, tema stoiline rahu on kadestamist väärt. 

Aasta üllataja on EBE ÕNNE   

 

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
Fotod: Kaire Kannistu
Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019
  • “Aasta päeva päästja” 

Ta on justkui viimane õlekõrs, alati kui olukord on kriitiline ehk selline, et lihtsalt ühtegi liiget pole ülesande täitmiseks mitte kusagilt leida ning tekib allaandmise tunne, ilmub mängu TEMA. Pole vahet kas on tarvis toitlustada, Naiskodukaitset tutvustada, Tartust asju transportida või rivistusel osaleda. Ta on alati valmis, sõbralik ja abivalmis, meie õlekõrs. 
Aasta päeva päästja on AILI MÄGI

 

  • "Aasta plaasterdaja"

Ta on liige, kes ei karda ei tuisku ega tormi ja ammugi mitte verd. Ta on liige, kes on aasta jooksul esmaabialaselt enim liikmeid koolitanud. Laidoneri rajal oli just tema see, kes mõtles välja tegevuse esmaabi punkti ning viis selle ka läbi. Ülekõige meeldib talle teisi õpetada ja oma teadmisi jagada.

Aasta plaasterdaja on TAIRI LAPPALAINEN.

 

FastLion CMS

Sakala ringkonna aasta tiitlid

Sakala ringkonna aasta tiitlid

“Aasta tegija” Ta on liige, kes teeb kõike ülima pühendumisega Meie aasta tegija on liige, keda jagub igale poole nii Naiskodukaitse kui ka Kaitseliidu üritustele Ringkonna juhatus tunnustas liikmeid lisaks aasta naiskodukaitsjale kümne erineva tiitliga

Sakala ringkonna aasta tiitlid 2019

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse