Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Vika Zieds. Palju õnne ja kuhjaga uusi väljakutseid ning tegutsemislusti. Järgmine → Lõuna piirkonna naiskodukaitsjad tegutsesid kahes erinevas rollis Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Piret Taim

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Vika Zieds. Palju õnne ja kuhjaga uusi väljakutseid ning tegutsemislusti.

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Vika Zieds on Naiskodukaitse Sakala ringkonna tegevliige alates 2002. aastast. 2006. aastal valiti Vika Suure-Jaani jaoskonna esinaiseks, 2007. aastast kuulus ta ringkonna juhatusse, kusjuures aastatel 2008-2011 oli Vika Sakala ringkonna esinaine, mil ta andis ringkonna arengusse märkimisväärse panuse. 2015. aastal oli just Vika Tarvastu jaoskonna taas asutamisel võtmeisikuks ja eestvedajaks. Ta on isamaaliselt meelestatud, põhimõttekindel, hea otsustus- ja algatusvõimega analüütiliselt mõtlev juhiomadustega liige. Liige, kes ei karda võtta vastutust ning läheb kaasa iga uue ettevõtmisega.

https://youtu.be/K8eaVyKpM0g

Vika on viie lapse ema, kellest ühest on läbi kodutütarde organisatsiooni sirgunud juba aktiivne naiskodukaitsja. Üks tütar ja poeg tegutsevad aktiivselt noorte organisatsioonis ja pole kahtlustki, et kolm, kes on veel väikesed, ootavad samamoodi kannatamatult oma aega, et kaasa lüüa Kaitseliidu noorteorganisatsioonide tegemistes. Vika on Kodutütarde Tarvastu Taevavõtme rühmavanem ja Noorte Kotkaste Tarvastu Tõhvide rühmavanema abi.

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

2019. aastal läbis Vika mahuka Nooremallohvitseri XXIII kursuse Kaitseliidus, sooritades lõpuharjutuse Kotkalennul. Et pausi vahele ei tuleks, alustas ta kohe pärast seda laskur-sanitari kursusega, Vika on tõesti väsimatu. Vika suureks kireks on inimestega suhtlemine, võimatute missioonide vastuvõtmine ning organiseerimine. Vika Zieds on oma loomult energiline, suhtlemisel kaaslastega sõbralik, aga vajadusel ka põhjendatult kriitiline.
Vika tegutseb aktiivselt kaitseliidu üksuses. Ta on osalenud Siilil, Orkaanil, Kotkalennul ja erinevatel maleva õppustel. Vika on Sakala ringkonda edukalt esindanud nii laskevõistlustel kui ka koormusmatkadel. Välikokana on ta olnud vastutav erinevate suurürituste - maakaitsepäeva, taasiseseisvumispäeva, maleva erinevate õppuste - toitlustamisel.

Vika hobiks on käsitöö. Just temal on olnud oluline panus Sakala ringkonna mitmetele heategevuslikel ettevõtmistel, olgu selleks siis missioonil olevatele sõduritele sokkide kudumine, vastsündinutele papude heegeldamine või heategevuslikuks loteriiks erinevate käsitööesemete meisterdamine. Ta kuulub Tarvastu käsitöökoja usinate naiste seltskonda.
Tema panus Kaitseliidu Sakala maleva, Naiskodukaitse ja Kodutütarde Sakala ringkonna tegemistesse on hindamatu.

FastLion CMS

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

Vika Zieds on Naiskodukaitse Sakala ringkonna tegevliige alates 2002 aastast Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja on Vika Zieds. Palju õnne ja kuhjaga uusi väljakutseid ning tegutsemislusti.

Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse