Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas Kui Pärnu jaoskonna juhatus kogunes oma esimest koosolekut pidama esmaspäeva, 15. 06 õhtul, siis samal ajal alustasid Saarde jaoskonna naised sportlikku katsumust Valgeranna Seikluspargis, kõrgusfoobiaid ületades, jõu- ja ilunumbreid tehes ning end akrobaatikas proovile pannes. ← Eelmine Pärnumaa naised andsid plekkpurkidele uue elu Järgmine → Kuidas ma esimest korda paraadil käisin Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas

Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas

Jana Ots 21. juunil 2015

Kui Pärnu jaoskonna juhatus kogunes oma esimest koosolekut pidama esmaspäeva, 15.06 õhtul, siis samal ajal alustasid Saarde jaoskonna naised sportlikku katsumust Valgeranna Seikluspargis, kõrgusfoobiaid ületades, jõu- ja ilunumbreid tehes ning end akrobaatikas proovile pannes.

Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas
Rõõmus seltskond Valgerannas.

Peab tõdema, et Saarde jaoskonnas on ühed ütlemata tublid ja asjalikud vasthakanud naiskodukaitsjad, kes on jaoskonnaks küll ametlikult moodustunud alles mai lõpus, kuid juba on nad jõudnud ilma teha. Veel enne asutamiskoosolekut osaleti võistlusrännakul „Kivid ja kännud“ ning oma tiimina esindati Naiskodukaitset Kilingi-Nõmmes ümberjärve jooksul. Samuti käidi teami tunnet arendamas disc-golfi mängides. Ja nüüd siis kutsus Airiki meid Valgeranna seiklusparki, kus Saarde ametliku jaoskonnana, oma esimest üritust korraldas.

Saarde naised Airiki, Margit, Maarja ja Jana kutsusid seltskonda ka Pärnu jaoskonna naisi- tuli ainult Marje, kuid meil oli ka lapsi kaasas: 10-aastased Hanna ja Anette ning 13-aastane noorkotkas Alex.

Juba esimene õpperada tekitas meist õõvastavat ärevust. Teadlikult jäin stardis viimaseks. Kui teise ja ka kolmanda raja vältel kuulsin eespool vaid lõbusat jutuvada, siis ühst hetkest jäi kõik kurjakuulutavalt vaikseks. Hõikasin: „Mis toimub?“ ja sain vastuseks, et keskenduma peab. Külm higi kattis mu selga, sest ma olin kogu eelneva raja keskendunud, mis siis nüüd veel tuleb? Kuid nii see oli, iga rada tõusis järjest kõrgemale ja ülesannete sooritus muutus raskemaks.

Kaasa tulnud tüdrukud olid supertublid- ei kõhelnud hetkegi ja ronisid ühe hooga ka viiendale rajale. Ma usun, et mitte keegi meist, Saarde jaoskonnast, poleks seda viiendat puudutanud, aga kui kaks 10 aastast tüdrukut silmad ette teevad, kuidas sa siis minemata jätad. Iga järgneva ülsande soorituse ees kahtlesin, kas minna edasi või hoopis tagasi. Puud, mille vahele rajad olid kinnitatud, õõtsusid tuule käes nii, et ka vaheplatvormidel ei tekkinud enam turvalist pingelangust. Läbi raskuste tähtede poole, me tegime ära, et mitte lastele alla jääda.

Nüüd aga on kindel kohus Saardes käima tõmmata ka Kodutütarde rühm, sest sellist kodutütarde potentsiaali ei tohi kasutamata jätta J

Pean siinkohal ära mainima, et see ainumas Pärnu jaoskonnast tulnud külaline Marje ja noorkotkas Alex tegid läbi ka kuuenda raja. Meie otsus on, et kui neil kahel enam asja Valgeranna Seiklusparki pole, siis meie, Saarde jaoskonna naised, võtame kindlasti sinna ette veel ühe retke, et see ära teha!

Kokkuvõtteks oli üks ütlemata põnev päev ja saime positiivse, kangelaslikkusest läbipõimunud emotsiooni. Kuid nüüd on juba uued plaanid ja mõtted, kanuumatka radadel.

FastLion CMS

Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas

Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas

Rõõmus seltskond Valgerannas Peab tõdema, et Saarde jaoskonnas on ühed ütlemata tublid ja asjalikud vasthakanud naiskodukaitsjad, kes on jaoskonnaks küll ametlikult moodustunud alles mai lõpus, kuid juba on nad jõudnud ilma teha Kui Pärnu jaoskonna juhatus kogunes oma esimest koosolekut pidama esmaspäeva, 15.06 õhtul, siis samal ajal alustasid Saarde jaoskonna naised sportlikku katsumust Valgeranna Seikluspargis, kõrgusfoobiaid ületades, jõu- ja ilunumbreid tehes ning end akrobaatikas proovile pannes.

Saarde jaoskonna seiklus Valgerannas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse