Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rõõmu on andjal ja saajal Rõõmu on andjal ja Naiskodukaitse neljanda kudumisprojekti raames valmisid taas jõuluks kingitused, mis anti üle Afganistanis, Kosovos, Türgis ja mujal missioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele. Sakala ringkond toetas ettevõtmist 24 paari kudumiga. Järgmine → Sakala ringkond - 100 liiget! Rõõmu on andjal ja saajal

Rõõmu on andjal ja saajal

2. jaan. 2014

Naiskodukaitse neljanda kudumisprojekti raames valmisid taas jõuluks kingitused, mis anti üle Afganistanis, Kosovos, Türgis ja mujal missioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele. Sakala ringkond toetas ettevõtmist 24 paari kudumiga.

Rõõmu on andjal ja saajal

Üle Eesti kudusid naiskodukaitsjad 200 sõrmiku- ja sokipaari. Kodutütred valmistasid kingituseks jõulukaardid. Sõdurimoosi keetsid ja panid purkidesse Naiskodukaitse Lääne ringkonna naised.

Eriti suur rõõm on aga lugeda kingisaajate tagasisidet. Meieni jõudsid kahe kaitseväelase kirjad.

 

 

Esimesed tänusõnad saabusid Scoutspataljonist.

Tere Afganistanist!

Täna saime kätte nii moosid, sõrmikud kui sokid, mille olid meile valmistanud naiskodukaitsjad ning jõulukaardid, mis meisterdati kodutütarde poolt. Minul kui Sakala maleva liikmel oli hea meel näha, et paljudel kingitustel ja kaartidel oli Sakala maleva naiskodukaitsja või kodutütre pühendus. Need valmistasid suurt rõõmu ja tegid soojaks meie südamed! Mina ja kõik teised, kes on praegu Afganistanis, oleme teile selle eest tänulikud ja soovime häid pühi!
Olin ise ka üks neist õnnelikest, kes sai jõulukaardi ühelt Sakala maleva kodutütrelt.

 

 

Teine kiri on saadetud samuti Afganistanist,  Helmandi provintsist.

Tere
Ma tahan isiklikult tänada teid, eriti teie NKK Sakala ringkonna liiget proua Vika Ziedsi heade jõulusoovide ja kogu hinge, armastuse ja pühendumusega  tehtud kudumite eest. Mina kannan neid suure au ja uhkusega. Need on väga soojad, mugavad, ilusad ja kohe kuidagi väga armsad.
Kohalikud ja meie sõjalised liitlased võivad olla kadedad, kui näevad meil selliseid kudumeid, mida siit sõjaväebaasist (ma arvan, et ma ei liialda et kogu Afganistanist) kusagilt osta ei saa. Teie heategu ja toetus on meile tuntav ja see läheb meile väga korda ja südamesse.

Soovin Teilegi meie Afganistanis sõjalisel missioonil viibivate kaitseväelaste/kaasmaalaste poolt HEAD UUT AASTAT!

Rõõmu on andjal ja saajal

FastLion CMS

Rõõmu on andjal ja

Rõõmu on andjal ja

Üle Eesti kudusid naiskodukaitsjad 200 sõrmiku- ja sokipaari Kodutütred valmistasid kingituseks jõulukaardid Naiskodukaitse neljanda kudumisprojekti raames valmisid taas jõuluks kingitused, mis anti üle Afganistanis, Kosovos, Türgis ja mujal missioonidel teenivatele Eesti kaitseväelastele. Sakala ringkond toetas ettevõtmist 24 paari kudumiga.

Rõõmu on andjal ja saajal

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse