Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplakad väisasid Virumaad Raplakad väisasid Virumaad 21. juuli õdakul kogunes käputäis Rakvere jaoskonna naisi Võsu õppekeskusesse Rapla naistega kohtuma. Viimased nimelt tulid Virumaad väisama ja kutsusid laupäeva õdakul eesotsas Rapla jaoskonna esinaise Nele Sarrapikuga ka Rakvere jaoskonna naisi ühinema. Loomulikult olid neil ka oma mängud, millest vanemad suurt sotti ei saanud: kilkeid ja naeru oli igatahes tänava jagu :) Aga leppisime raplakatega kokku, et näeme veel…raisk! Fotod SIIN Ja meestele polegi järgmiseks korraks tegevust vaja välja nuputada - silmarõõmudest piisab ← Eelmine Fotojahi juulikuu teema on "Suur suvi" Järgmine → Viru malevat asub juhtima major Marek Laanisto Raplakad väisasid Virumaad

Raplakad väisasid Virumaad

Kristel Kitsing 24. juulil 2012

21. juuli õdakul kogunes käputäis Rakvere jaoskonna naisi Võsu õppekeskusesse Rapla naistega kohtuma. Viimased nimelt tulid Virumaad väisama ja kutsusid laupäeva õdakul eesotsas Rapla jaoskonna esinaise Nele Sarrapikuga ka Rakvere jaoskonna naisi ühinema.

Raplakad väisasid Virumaad
Nelet jätkus igale poole
Raplakad väisasid Virumaad
Vot sellistest pudinatest hakkasime seepe viltima

Rapla-Rakvere kohtumise kuupäevad ühtisid Naiskodukaitse üle-eestilise juhtide laagriga, mis toimus Saaremaal. Seetõttu tundis nii mõnigi virukas kurvastust, et ennast mitmele üritusele kloonida ei saanud. Mis aga tegi ülejäänud Viru aktiiv, et kaasa ei löönud? Vastust ei oska leida.

 

Ometigi oli õhtu mõnusalt hubane, kaasata sai pered ja suurt sportlikku vaimu üritus ei nõudnud. Nõudmisi ei esitatud vanuse, juuksevärvi, ega naba ümbermõõdu suhtes. No eks see osalus jää alati igaühe enese otsustada…

 

Miks aga mina seda unikaalset kahe jaoskonna vahelist algatust kahe käega toetan on see, et kogemuste vahetamine ja teineteiselt niši võtmine võib tuua uut hingamist jaoskonda ja suures plaanis ka ringkonda. Selline õdus kohtumine võimaldanuks ka Rakvere jaoskonna liikmetel teineteist tundma õppida. Piinlik on ju kuulda üldkoosolekul pöördumisi nagu “õu, sina” – ei teata oma jaoskonna liikmete nimesidki. Jäid meelde hakkaja naiskodukaitsja Kaja sõnad, et kes tahab, see jõuab alati igale poole. Olen nõus.

 

Mulle meeldis! Rakvere ja Rapla naised said vahetada veidi jaoskondade muljeid.

Jutu kõrvale tehti ka seebi viltimist. Kontimurdev see polnud. Isegi mina nobenäpust kobakäpp sain seebist jagu. Pisipõnnid tegid kivide maalimist ja meisterdasid udupeeneid pärlikeesid. Loomulikult olid neil ka oma mängud, millest vanemad suurt sotti ei saanud: kilkeid ja naeru oli igatahes tänava jagu :)

 

Aga leppisime raplakatega kokku, et näeme veel…raisk!

 

Fotod SIIN

Raplakad väisasid Virumaad
Ja meestele polegi järgmiseks korraks tegevust vaja välja nuputada - silmarõõmudest piisab

FastLion CMS

Raplakad väisasid Virumaad

Raplakad väisasid Virumaad

Nelet jätkus igale poole Vot sellistest pudinatest hakkasime seepe viltima Rapla-Rakvere kohtumise kuupäevad ühtisid Naiskodukaitse üle-eestilise juhtide laagriga, mis toimus Saaremaal Seetõttu tundis nii mõnigi virukas kurvastust, et ennast mitmele üritusele kloonida ei saanud 21. juuli õdakul kogunes käputäis Rakvere jaoskonna naisi Võsu õppekeskusesse Rapla naistega kohtuma. Viimased nimelt tulid Virumaad väisama ja kutsusid laupäeva õdakul eesotsas Rapla jaoskonna esinaise Nele Sarrapikuga ka Rakvere jaoskonna naisi ühinema.

Raplakad väisasid Virumaad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse