Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva ringkonna ringkonnakogu Põlva ringkonna ringkonnakogu 24. märtsil kogunesid Põlva ringkonna kolme jaoskonna esinaised ja aseesinaised koos delegaatidega Põlva maleva staapi, et teha kokkuvõte eelmisest aastast. ← Eelmine Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas Järgmine → Põlva naised õpivad end kaitsma! Põlva ringkonna ringkonnakogu

Põlva ringkonna ringkonnakogu

K.Randla 4. aprillil 2013

24. märtsil kogunesid Põlva ringkonna kolme jaoskonna esinaised ja aseesinaised koos delegaatidega Põlva maleva staapi, et teha kokkuvõte eelmisest aastast.

Ringkonnakogu avasime pidulikult Eesti Vabariigi hümni lauldes. Järgnevalt andis ülevaate eelmise aasta tegemiste kohta meie ringkonna esinaine Esti Taal. Oli palju rõõmustavat ja ka samas mõtlema panevat. Jätkuvalt on probleemiks BVÕ moodulite läbimine ja kirjadele vastamine. Ettekandest selgus, et meie ringkonna naised on võtnud tõsiselt Kaitseliidu Koolis õppimist. Väga edukalt on naised erinevatel kursustel osalenud.

 

Ülevaatliku kokkuvõtte tegid ka jaoskondade esinaised oma jaoskondade tegevuse kohta. Märgiti ära silmapaistvamad kordaminekud ja vajakajäämised.

Ringkonnakogul toimus ka kahe uue juhatuse liikme ja asendusliikme valimised. Ringkonna juhatusse valiti Küllike Neissaar Kanepi jaoskonnast ja Sille Kingla Räpina jaoskonnast. Asendusliikmeks sai Marika Nestor Põlva jaoskonnast.

Keskkogule 6. aprillil sõidavad vabatahtlikult ringkonna esinaine Esti Taal ja 3 delegaati, kelleks osutusid: Anu Klemmer, Küllike Neissaar Kanepi jaoskonnast.

 

Tänati endisi ja uusi juhatuste liikmed ja uusi jaoskondade esinaisi ning sooviti uueks aastaks teravat mõistust ja kindlat kätt.

FastLion CMS

Põlva ringkonna ringkonnakogu

Põlva ringkonna ringkonnakogu

Ringkonnakogu avasime pidulikult Eesti Vabariigi hümni lauldes Järgnevalt andis ülevaate eelmise aasta tegemiste kohta meie ringkonna esinaine Esti Taal 24. märtsil kogunesid Põlva ringkonna kolme jaoskonna esinaised ja aseesinaised koos delegaatidega Põlva maleva staapi, et teha kokkuvõte eelmisest aastast.

Põlva ringkonna ringkonnakogu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse