Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas Suures kevadeootuses on aeg korraks veel talvekuud kokku võtta ja kirjutada üles, millega tegelesime Põlvas jaanuaris ja veebruaris. ← Eelmine Põlva ringkond sai 15-aastaseks Järgmine → Põlva ringkonna ringkonnakogu Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas

Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas

K. Epler 1. märtsil 2013

Suures kevadeootuses on aeg korraks veel talvekuud kokku võtta ja kirjutada üles, millega tegelesime Põlvas jaanuaris ja veebruaris.

Aasta algas meie auliikme õnnitlemisega tema 98. sünnipäeval. Austades inimese vanust ja tema pereliikmete soove, tegime seda väikeses ja intiimses seltskonnas, aga kohtumine oli ikka tore ja südamlik ning kinnitas veelkord meie organisatsiooni ja aadete vajalikkust ja õigsust.

 

3. jaanuaril kogunesime taas kord Põlva Vabadussamba juurde, et mälestada Vabadussõjas langenuid. Rõõm oli näha, et kohaletulnuid oli palju ja suutsime võita ka nii mõnegi möödakäija tähelepanu.

 

Jaanuari keskpaik tervitas meid marulise külmaga ja just ühele külmale nädalavahetusele langes meie baasmoodulitest esimese - organisatsiooniõpetuse korraldamise aeg. Kuna tegemisi Naiskodukaitses on palju, siis otsustasin üritust mitte ära jätta ja see "nui neljaks" ära teha. Nui läks tõesti neljaks: kuigi osavõtjad ja koolitajad olid meie organisatsioonile kohaselt positiivsed ja talusid puudulikke soojakraade koolitusruumides, siis sama ei saanud kahjuks öelda masinapargi kohta. Nii mõnelgi autol tekkis tõrkeid, aga ju saame selle ajada välismaiste (loe: lõunamaiste) autotootjate kaela, kes ei oska ehitada masinaid meie põhjamaise kliima jaoks.

 

Ka Kaitseliidu Kooli rahvas ei lasknud end sel aastal ilmast kohutada ja nii mõnigi meist veetis jaanuaris - veebruaris üsna palju aega meeldivas Alu mõisas, et end ikka arendada, arendada.

 

Ning oligi käes veebruar, mil startis meie lained murdev enesekaitsekursus, mis toimetab aprillini välja. Saame kokku kord nädalas ja kuulame nii teooriat, kui teeme praktilisi harjutusi treeneri juhendamisel. Oleme palju õppinud, aga kõiki nippe ei saa teistega jagada, seega, kes on asjast rohkem huvitatud - liituge meiega! Veel jõuab mõned korrad osaleda.

 

Naised on tublid olnud ka ujumas käimas, millist kaks korda nädalas pakub Kaitseliidu Põlva malev.

 

Märtsis ja aprillis toimuvateks Naiskodukaitse laskevõistlusteks valmistusime samuti, soovijad saavad kätt harjutada ja relva soojas hoida Põlva Lasketiirus.

FastLion CMS

Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas

Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas

Aasta algas meie auliikme õnnitlemisega tema 98 sünnipäeval Suures kevadeootuses on aeg korraks veel talvekuud kokku võtta ja kirjutada üles, millega tegelesime Põlvas jaanuaris ja veebruaris.

Jaanuar-veebruar Põlva ringkonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse