Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põlva naised- IGAVESED TEISED! Põlva naised- IGAVESED TEISED! "Kauges külas vanaema juures, elasin kord kogu suve. Vanaema ja mu armas vanaisa aga noorel neiul neist ei piisa. . . ! /Curly Strings- Kauges külas/ - See tore lauluviis andis meie võistkonnale, 02. - 03. 08. Haanjas toimunud NKK spordivõistlustel, positiivset energiat ja jõudu järgnevaks soorituseks, et suutsime võidelda välja auväärse II koha! ← Eelmine Mari Raamoti nimeline traditsiooniline jalgrattamatk Järgmine → Väljavõte Reilika päevaraamatust Põlva naised- IGAVESED TEISED!

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

Kristi Randla 4. augustil 2014

"Kauges külas vanaema juures, elasin kord kogu suve. Vanaema ja mu armas vanaisa aga noorel neiul neist ei piisa...! /Curly Strings- Kauges külas/ - See tore lauluviis andis meie võistkonnale, 02. - 03.08. Haanjas toimunud NKK spordivõistlustel, positiivset energiat ja jõudu järgnevaks soorituseks, et suutsime võidelda välja auväärse II koha!

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

Meie emotsioonid olid laes, kui peale esimest ala, milleks oli pendelteatejooks, asusime võistlust korraks juhtima. Järgmine võistlusala oli iluvõimlemine. 20-ne etteantud minuti jooksul tegime enda arvates ägeda kava, kuidas moodustada 4 püramiidi. Püramiidide pildid loositi. Kahjuks ei suutnud me veenda viit kohtunikku ja saavutasime tagantpoolt esimese koha.

 

Õnneks ei lasknud me pead norgu ja rahvastepallis suutsime välja võidelda neljanda koha. Rahvastepalli oleme enamused ju koolis mänginud ja kõik oleks kui väga lihtne. Aga tegelikult nii see ei olnud. Reeglid olid karmid ja esimene mäng läks meil "aia taha koos esimese vasikaga!". Kuid järgmistes kohtumistes olime targemad ja tublimad. Kõige kõvemad pommitajad olid Marika Lazareva ja Kristi Johanson! Oli tore meenutada, seda põnevat mängu. Lõpuks oli isegi tugeva palli püüdmine selge.

 

 

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

Rahvastepalli finaali järel algas raskuvise. Kahel võisteljal tuli jalgade vahelt visata selja taha 2-kilost topispalli. Võimalik oli teha üks proovivise ja seejärel üks võistlusvise. Väga hästi läks, saime tubli teise koha. Kuid ei saa ikka mainimata jätta, et kui oleks arvestatud mu prooviviset, oleks me kindla alavõidu saanud Aga Karin suutis oma osavusega visata kõigist kõige kaugemale- Viske järel oli kuulda vaid mõnusat "ooooo..sssaaaa...".

 

Paralleelselt raskusviskega algas ka kabe. Meie esindaja kabes oli Tuuli. Hea mäng tõi neljanda koha punktid.

Õhtul aga pidime panema tööle oma peakese. Algas viktoriin - spordiajalugu. Oli kaks 40-ne minutilist vooru kokku 24 küsimusega. Mjah... esimene pool läks hästi. Teises osas hakkasime kahtlema ja saime vähem punkte. Me suutsime nii mõnegi küsimuse õige vastuse kustutada ja vale asemele kirjutada. Paneme selle kuuma ruumi ja väsimuse arvele.

 

Teine päev, st pühapäev algas relvaõppega neile, kes laskeorienteerumises laskma pidid. Põlva tublid laskurid oli Tuuli ja Marika. Meie terve võistluse stardinumber oli 2. Seega rajale saime varakult. Mõnus on see Haanja maastik - üles-alla, üles- alla. No, ja eks ikka otse ka. Joosta tuli kolm umbes 1 km pikkust metsarada. Stardis saime esimese orienteerumiskaardi, millel oli kolm kontrollpunkti. Iga ringi järel tuli võtta uus kaart, kus pealt järgmised kontrollpunktid. Meie Tuuli on suurepärane kaardilugeja ja kõik punktid leidsime probleemideta. Esimese ringi järel läks lasketiirus laskma Marika, teise ringi lõpus lasi Tuuli. Väga hästi lastud ja väga hästi joostud. Meie koostöö toimis ja suurepärane meeskonnavaim viis meid alavõiduni. Suure panuse andsid ka ergutajad Karin ja Kristi J. Ilma nendeta ei oleks meil vist nii suurt motivatsiooni olnud. Rajal jooksid Tuuli, Marika, Kristi R ja Jaanika.

 

Hea meeskonnatöö ja II koht! ME OLIME TUBLID! "... Jooksen randa, koduküla randa, et saada pruuniks..." Kiiret kosumist meie lihastele!

 

Põlva naiskonna koosseisu kuulusid : Jaanika Mihelson, Kristi Johanson, Kristi Randla, Marika Lazareva, Tuuli Kotov ja Karin Kivi.

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

FastLion CMS

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

Meie emotsioonid olid laes, kui peale esimest ala, milleks oli pendelteatejooks, asusime võistlust korraks juhtima Järgmine võistlusala oli iluvõimlemine "Kauges külas vanaema juures, elasin kord kogu suve. Vanaema ja mu armas vanaisa aga noorel neiul neist ei piisa...! /Curly Strings- Kauges külas/ - See tore lauluviis andis meie võistkonnale, 02. - 03.08. Haanjas toimunud NKK spordivõistlustel, positiivset energiat ja jõudu järgnevaks soorituseks, et suutsime võidelda välja auväärse II koha!

Põlva naised- IGAVESED TEISED!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse