Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Väljavõte Reilika päevaraamatust Väljavõte Reilika päevaraamatust Kätte oli jõudnud 18. juuli ning aeg oli sättida end valmis Naiskodukaitse juhtide laagriks. Saime Kaitseliidu meestelt auto ning sõit Valgamaale Helmesse võis alata. Aeg möödus kiirelt ning juba olimegi Tõrvas, kus ka poes käisime: sealt sai osta saunajoogid, du¹igeeli jm. ninni-nänni. Aitäh laagri korraldustiimile ning ka Põlva naistele, kellega mõnusad kolm päeva sai koos veedetud J ← Eelmine Põlva naised- IGAVESED TEISED! Järgmine → Kuus vaprat naiskodukaitsjat Väljavõte Reilika päevaraamatust

Väljavõte Reilika päevaraamatust

Reilika Mägi 5. augustil 2014

Kätte oli jõudnud 18. juuli ning aeg oli sättida end valmis Naiskodukaitse juhtide laagriks. Saime Kaitseliidu meestelt auto ning sõit Valgamaale Helmesse võis alata. Aeg möödus kiirelt ning juba olimegi Tõrvas, kus ka poes käisime: sealt sai osta saunajoogid, du¹igeeli jm. ninni-nänni.

Edasi Helme poole sõites nägime suurt silti Udumäe Talu peale kirjutatud ning leidsimegi looduskauni ja avara laagripaiga kiirelt üles.

Autod pargitud, ööbimiseks kämping leitud, asjad lahti pakitud, siirdusime mõnusasse avatud söögisaali, kus maitsev õhtusöök sai alla kugistatud. Pärast seda sai veidi leiba luusse lasta ning seejärel suundusime kogu seltskonnaga tagasi söögisaaliesisele laagrile avapauku andma.

 

Laagrikorraldajad koos esinaisega tutvustasid end ning laususid mõned tervitavad sõnad. Seejärel saime igaüks eraldi sõna enda tutvustamiseks. Juba sai näod üle vaadata, kes kust Eesti eripaikadest kohale tulnud on. Põlvast oli meid sel õhtul kohal 4 esindajat, 2 oli tulemas järgmisel hommikul.

Edasi anti meile korraldused end mugavalt sisse seada samale muruplatsile, et üllatusesinejat ootama jääda, kelleks oli Tõrva kohalik näitetrupp.  Saime  nautida järgneva pooleteise tunni jooksul mõnusaid anekdoote ning naerupakkuvaid sketše  J Etenduse lõpuks oli tunda, et kõik olid nähtu/kuulduga rahul, kuna aplaus oli valju ning vahepealsed naerupahvakad ka korralikud.

 

Kui ametlik programm läbi sai, oli kõigil võimalus saunamõnusid nautima minna. Meie läksime aga tagasi oma kämpingusse, et seal omavahel esimesi muljeid vahetada ning muud juttu ajada ja end järgmiseks päevaks valmis panna.

 

Teiseks päevaks oli Põlva kogu seltskond koos ning saime päeva juba kuuekesi alustada. Laager jagati kahte gruppi, kellest üks suundus huvitavale informatiivsele lepituskoolitusele ning teine grupp sai samal ajal midagi hingele – nemad läksid Werbeck hingamist õppima. Pärast mõlemat koolitust muljeid omavahel taas jagades tundus, et korraldajad olid oma tööd hästi teinud, muljed olid positiivsed.

 

 

Väljavõte Reilika päevaraamatust

Teise õhtu meelelahutuslikuks pooleks oli Helme valla pidu, kuhu kogu meie laagri seltskond oodatud oli. Meie oma naistega ajasime autole hääled sisse ja sõitsime samuti kohale peoplatsile. Saime käija Helme koobastes ning tantsida nii Karl Erik Taukari  kui ka ansambel Nööp’i saatel J Õhtu kulmineerus vapustavalt võimsa ilutulestikuga. Taas olime väga rahul möödunud päevaga.

 

Ja juba jõudiski kätte laagri kolmas ehk viimane päev, mis algas juba osade asjade kokku pakkimisega ning kohale head aega ütlemisega. Päeva sisse mahutus  aga ka veel mentorluse koolitus, mida tutvustati meile põhjalikumalt ning räägiti lahti programmi sisu ning nii mõnedki mõtted tekkisid, kuidas ehk ka end sellega siduda võiksime. Enne ärasõitu sai veel süüa, mis pani päris hea punkti laagrile.

 

Lahkudes olid peas mõtted, et millal siis uus laager korraldatakse, et saaks taas näha vahvaid naisi mitte ainult oma ringkonnast, vaid ka teisi tublisid tegutsejaid. Aitäh laagri korraldustiimile ning ka Põlva naistele, kellega mõnusad kolm päeva sai koos veedetud J

FastLion CMS

Väljavõte Reilika päevaraamatust

Väljavõte Reilika päevaraamatust

Edasi Helme poole sõites nägime suurt silti Udumäe Talu peale kirjutatud ning leidsimegi looduskauni ja avara laagripaiga kiirelt üles Autod pargitud, ööbimiseks kämping leitud, asjad lahti pakitud, siirdusime mõnusasse avatud söögisaali, kus maitsev õhtusöök sai alla kugistatud Kätte oli jõudnud 18. juuli ning aeg oli sättida end valmis Naiskodukaitse juhtide laagriks. Saime Kaitseliidu meestelt auto ning sõit Valgamaale Helmesse võis alata. Aeg möödus kiirelt ning juba olimegi Tõrvas, kus ka poes käisime: sealt sai osta saunajoogid, du¹igeeli jm. ninni-nänni.

Väljavõte Reilika päevaraamatust

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse